Mindy Teams

10 листопада 2020 23:08

Anna Liudera, Retention Manager, Team Leader в Mindy Teams

Ну ви ж дивитеся блогерів, переходите за їхніми рекомендаціями магазинів одягу, меблів, побутових пристроїв, навіть їжі та закладів.. Тут аналогічно.
Я рекомендую Mindy Teams тому, що це та компанія, яка дає можливості «другого дихання» тим, хто ще не здобув певного рівня професійного чи навіть освітнього, тим, хто вирішив змінити сферу діяльності, тим, хто має основну діяльність але за наявності вільного часу хотів би реалізувати ..

Цей список можна продовжувати ще, адже компанія надає можливості реалізації в напрямку вивчення іноземних мов, IT-сфери, власних soft skills, hard skills.

Я одна з багатьох, хто потрапив до команди і щодня збудовую себе і розвиваю, знайомлюся і комунікую з новими людьми, навчаюся та навчаю і бачу чітку перспективу для себе, як у моїй улюбленій команді так і в житті в цілому.

Рекомендую цю компанію, бо я потрапила 2,5 роки тому сюди, не маючи жодного бодай найменшого навику в сфері аутсорсингу, сьогодні я тімлід найкращої в світі команди, мій офіс найзручнійший, і мене оточує найкращий колектив