Mindy Teams

30 жовтня 2020 14:35

Oksana Hayduk

Mindy Teams — це компанія можливостей, як для особистого, так і для професійного розвитку. Я приєдналась до команди 3,5 роки тому, коли відкривалась тернопільська локація, на позицію Project Manager (керівника філії). За цей час наша команда виросла до 300 людей, ми зібрали крутих професіоналів у команду менеджменту, завдяки яким весь час показували круті результати та високі показники на усіх проектах. Ще одним досягненням є розвиток команди BPO, в якій близько 40 чол з знанням іноземних мов сапортять бізнеси з країн усього світу. Таким чином, ми даємо можливості для розвитку як для студентів без досвіду роботи — на Data Annotation проектах, так і для людей з знанням іноземних мов.

Я вважаю, що основним показником того, скільки можливостей дає компанія, є те, що 90% менеджмент-складу нашої локації — це люди, які починали свою кар’єру в компанії з нуля на стартових позиціях, а сьогодні успішно керують командами, цілими напрямками не лише на рівні локації, а й компанії загалом.

Для тих, хто шукає себе, можливості та перспективи — двері нашої локації завжди відчинені :) А компанію можу сміло рекомендувати як і професійним спеціалістам, так і тим, хто лише розпочинатиме свою кар’єру!