Mindy Teams

21 жовтня 2020 10:33

Oksana Malanchuk, Employer Brand Manager в SoftServe

Я у команді Мінді вже 3,5 роки і впевнено можу сказати, що Мінді змінило моє життя :) Приєдналась до команди лише коли відкривався офіс у Тернополі, на стартову позицію помічника рекрутера та офіс-менеджера, не маючи досвіду у цій сфері, бувши студенткою 4-го курсу.

І відтоді відкрила для себе безліч можливостей, познайомилась з безліччю крутих людей, для яких будь-які перешкоди, проблеми — це лише нові виклики, і ще раз переконалась в тому, що будь-де все залежить лише від тебе — від твого сприйняття, від тих зусиль, які ти прикладаєш, і як не крути — від того, чи вкладаєш ти душу в те, що робиш. Наша команда — саме про таких людей. У нас немає такого, що кожен лише сам за себе, ми вміємо бути командою та досягати класних результатів спільними зусиллями :)

Через рік я зрозуміла, що рекрутинг — це не зовсім моє, і отримала можливість розвиватись в маркетинговій команді. Сьогодні я Promo Manager у Mindy Teams і мені дуже подобається те, чим я займаюсь, та команда, з якою я працюю.

За 3,5 роки в компанії я бачила багатьох людей в нашій команді. Хтось приходив, не знаходив тут себе і йшов. Хтось приходив, відкривав для себе нові можливості, знаходив друзів, розвивався і починав займати керівні позиції в компанії — просто з нуля.Загалом, я вважаю, що стандартно є люди яким не подобається все і нічим не вгодиш, а є ті, які розуміють, що їхнє життя залежить лише від них і вони шукають для себе лише можливості. Для тих, хто докладає зусиль, проявляє себе, активний й ініціативний — завжди відчинені усі двері, будь-де, не лише у Мінді :)