Mindy Teams

15 жовтня 2020 12:51

Леся Рогачевська

Прийшовши в компанію в січні 2019, знала що не затримаюсь тут більше чим на пів року. Мені підходило місце розташування та гнучкі години (за 10 хв від гуртожитку, та графік у другій половині дня, що дозволяв спокійно ходити в універ). Починаючи з першого дня, вами займаються люди, які з нуля навчають вас всього потрібного, і ніяких навиків чи попереднього досвіду від вас не вимагається, думаю, це варто прийняти до уваги. А завдання вчаться за 20-30 хвилин, і вам для цього не потрібно знати іноземні мови на рівні вище середнього і т. д. а працювати по чіткій, зрозумілій інструкції.

Колектив молодий, тому я впевнена, що кожен знайде тут друзів. Офіс пристосований для комфортного відпочинку, з релакс-кімнатою, поличками з книгами та зручною кухнею.

Якщо ж вас цікавить кар‘єрний ріст і ви готові працювати більше, то вам будуть тільки раді, в компанії це цінують та сприяють розвитку.

Через декілька місяців я спробувала себе у позиції стажера-рекрутера і згодом стала рекрутером та офіс-менеджером. Задоволена усім, а найбільше колективом.