30 вересня 22:06

Vitalii Loiko, Front-end Developer в MindK

Приєднався до MindK 13 липня 2020 року після успішного закінчення курсів з веб програмування MindK Dev Camp. Взагалі, вважаю, що це дуже класно, що компанія дає можливість кожному спробувати свої сили в IT, знайти роботу своєї мрії та змінити своє життя на краще, звісно ж, якщо ти прикладеш до цього достатньо зусиль. Наразі вже працюю третій рік поспіль у цій чудовій компанії на позиції Front-end Developer.
В компанії завжди панує дружня атмосфера, всі співробітники досить щирі та відкриті, готові допомогти в будь-якій ситуації. Для кожного розробника будується індивідуальний план розвитку, враховуються всі твої вподобання та теми, в яких тобі буде цікаво поглибити свої знання. Я роблю на цьому такий акцент, тому що я знаю, що не всі компанії практикують такий підхід, наприклад в мене є знайомий, який також працює front-end розробником, але не має ніякого плану від своєї компанії, але знає, що такий є в мене, тож вже цікавився, що можна такого корисного повчити. Ще одна перевага, яку я хотів би підкреслити — це можливість працювати на проєктах, на яких ти на пряму спілкуєшся з замовником і тим самим отримуєш доволі цікавий досвід.
Підсумуємо:
Якщо ви бажаєте спробувати себе в IT, то приєднуйтесь до MindK Dev Camp, старанно навчайтесь і ставайте частиною MindK.
Якщо ви незадоволені своєю компанією або у вас є якісь інші причини для зміни місця роботи, то рекомендую спробувати пройти співбесіду до MindK, можливо це те місце, яке ви вже давно шукаєте.