4 липня 2022 18:30

Сергій Єленський

Нещодавно робив тестове завдання на позіцию DevOps. Довго не хотів цього робити, бо вже мав попередній негативний досвід. Тим не менш зробив, бо рекрутер говорив, що я їм сподобався на технічної співбесіді. Майже тиждень чекав на фідбек, хоча багато часу на перевірку там не потрібно, ну то таке. Відгук на тестове... Якщо об’єктивно, є деяки нюанси, але некритични, на зразок використання тегів «latest» у Docker. Деякі ж, м’яко кажучи, здивували. Типу, «чому для Terraform використовували самописні модулі, а не готови, нібито страждає перфоманс. Вважаю, що це як раз плюс — показати вміння юзати не лише готове, а ще й розбиратися що там «під капотом», тим більше, що таки нюанси не обговорювались. Було ще декілька подібних зауважень, суто суб’єктивних.
p.s. Може воно й на користь, що склалося так як склалося.

Підтримали:  Ольга Струкова

Добрий день, Сергіє! Дякуємо за розгорнутий зворотний зв’язок!
Нам дуже шкода і ми вибачаємося за вимушену затримку у передачі фідбеку по тестовому завданню. Ми прийняли до уваги ваше зауваження та на його основі зробили ретроспективу процесу перевірки тестового завдання та надання фідбеку по ньому.
Щодо технічної складової вашого запитання, ми поважаємо ваш досвід та думки з приводу кращих практик та підходів, але, нажаль, вони дещо відрізняються від наших.
Бажаємо вам тільки успіхів.