14 жовтня 2020 11:59
Компания агресивно занимается спамом по явно ворованным базам. Меня спамят по linkedin, skype, email. Ответа по одному каналу не достаточно, чтобы убрали из рассылки.
Не рекомендую данную компанию ни кандидатам, ни компаниям.
Никита, жаль, что у вас сложилось такое впечатление. Мы не работаем с ворованными базами. Только открытые контакты, например те, что в LinkedIn. Возможно отправили вам email по ошибке после того как вы сообщили, что не интересно. Извините за неудобства.
Самий перший відгук, ще півтора роки тому, про ваш email спам. І про агенство MindHunt дізнався тільки через ваш email спам.
Хочете себе рекламувати то пишіть змістовні статті на DOU, замовляйте рекламу, або ж рекламу на FB чи LinkedIn чи Google.
А відправляти спам-листи це вже брудно.
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.