MindHunt

до 20 спеціалістів
Київ

Irin Balytska підтримувала і надавала своєчасні консультації в різноманітних питаннях стосовно вакансії. Дуже рада, що співпрацювала з таким крутим фахівцем, яка так відповідально ставиться до своєї роботи!

Підтримали: Irin Balytska

Залишився дуже задоволений роботою Irin Balytska. Дуже ввічливо звертається, допомагає по всьому процесу від початку роботи і навіть після отримання оферу. Завжди була рада відповісти на питання, пояснити щось чи надати детальнішу інформацію.

Підтримали: Irin Balytska

Якщо вам пощастило і звами зв’язався представник з цієї компанії — будьте певні вам дійсно допоможуть із пошуком підходящої вакансії не тільки не тільки до моменту отримання оферу, а й у вирішенні питань після. Як, власне, і зробила чудова Irin Balytska з колегами, за що їм дякую

Підтримали: Vadym NapolskykhIrin Balytska

Залишився задоволеним роботою Irin Balytska. Ірина уважно підходить до клієнта, допомагаючи отримати офер. Бажаю подальших успіхів

Повністю задоволений роботою компанії, отримав запрошення в Linkedin, спілкувався з Іриною, обговорили деталі.
Нажаль мій рівень володіння англійською не відповідав запропонованій вакансії. На моє прохання — Ірина дала кілька дієвих порад щодо вивчення іноземних мов.

Підтримали: Irin BalytskaVadim Lobarev

Компания от бога (нет), получил в линке сообщение следующего содержания «a job opportunity for IT Support specialist in an American company in *имя компании*»
Вау, спасибо, круто, даже элементарного приветствия нет, не говоря уже о том, что предлагают нерелевантную позицию (ведь зайти в профиль и посмотреть опыт работы так сложно)
Если и спамите — делайте это хорошо

Підтримали: Роман Бычков

Здравствуйте, Саня! Извините за неудобства. Это новая сотрудница, которая сделала ошибку. Мы уже обсудили с ней этот случай, чтобы в будущем таких ошибок не было. Тем не менее все мы люди и иногда делаем ошибки. Думаю вы тоже иногда делаете ошибки. Или я ошибаюсь? :)

Компания агресивно занимается спамом по явно ворованным базам. Меня спамят по linkedin, skype, email. Ответа по одному каналу не достаточно, чтобы убрали из рассылки.

Не рекомендую данную компанию ни кандидатам, ни компаниям.

Никита, жаль, что у вас сложилось такое впечатление. Мы не работаем с ворованными базами. Только открытые контакты, например те, что в LinkedIn. Возможно отправили вам email по ошибке после того как вы сообщили, что не интересно. Извините за неудобства.

Благодарю компанию MindHunt за помощь в трудоустройстве. Ирина нашла меня в LinkedIn и предложила вакансию, которая точно соответствовала моему профилю. Провела детальный прескрининг, курировала на всех этапах прохождения собеседований до момента самого выхода на работу. Отвечала на все вопросы, которые у меня возникали по ходу процесса найма, обращала мое внимание на важные моменты. Даже в день самого онбординга Ирина и Вадим оперативно порешали внезапные вопросы, которые у меня возникли с новыми коллегами. Специалисты активно вовлечены в процесс найма и проявляют участие к кандидатам.
У меня осталось очень приятное впечатление о нашем сотрудничестве.

Позитивное впечатление от сотрудничества с компанией!
Приятное и професиональне ведение до самого оффера, потдержка и контроль на каждом этапе собеседования.
Спасибо MindHunt, успехов и роста компании в дальнейшем!

Підтримали: Iryna VydraVadim Lobarev

Благодаря MindHunt, я дважды успешно трудоустраивался. Никакого спама, никаких бессодержательных сообщений на linkedin а-ля «добавляйтесь, а там посмотрим» — оба предложения точно соответствовали специфике моей деятельности и, как в последствии выяснялось, ожиданиям от работодателей. Спасибо MindHunt, а именно Вадиму, за профессиональный подход, отзывчивость, открытость и результативность!

Підтримали: Iryna VydraVadim Lobarev

Успішно співпрацювала з компанією MindHunt, а саме з Іриною, яка надавала всю можливу інформацію на кожному етапі інтерв’ю в компанію Allvue Systems. У результаті зараз працюю в цій компанії.

Всім доброго дня.
Хочу залишити свій відгук про співпрацю з компанією MindHunt.
Рекрутер Ірина звернулась до мене з пропозицією, запропонувала варіанти. Після того, як я зацікавився, Ірина та Вадим надали мені всю необхідну інформацію, звісно, в рамках їх компетенції. Ірина провела пре-скріннінг, Вадим більш детальне інтревью з супроводженням зустрічних питань з мого боку. В результаті я прийняв офер.
Залишилось позитивне враження про Ірину та Вадима, з ким мав нагоду спілкуватись.
Все було вчасно, інформативно та професійно.
Дякую. Бажаю успіхів і росту компаніії та її працівникам.

Я співпрацював з цією компанією , на мою думку компанія працює професійно та якісно

Підтримали: Iryna VydraVadim Lobarev

Ще одне рекрутингове агентство, яке працює через email спам