Talentbyte

Львів, Гельсінкі (Фінляндія)

Співпрацював з Talentbyte як розробник.
Компанія залишила тільки приємні враження.
Виконали всі взяті на себе зобов’язання.
Мої побажання успіху і подальшого розвитку.
П.С. Класний офіс зі зручною локою, топова кава на першому поверсі.

Привіт)
Компанія Talentbyte знайшла мене на вакансію джава девелопера в компанії Bambora. На інтерв’ю з HR було обговорено всі необхідні деталі про вакансію, тестове завдання та тех. інтерв’ю. Невдовзі після інтерв’ю, мені було видане тестове завдання. Завдання було досить цікавим, і як на мене воно змогло дати чітке поняття про мої практичні навички. Тех. інтерв’ю в свою чергу пройшло без напруги, було приємно поспілкуватися з девелоперами про різні технології, деталі виконання мого тестового завдання та мій майбутній проект.
Після отримання позитивного фідбеку почався процес онбордингу. Можу сказати, що онбординг пройшов без проблем. В процесі було чітко обговорено умови контракту, мої обов’язки та інші робочі деталі.
Також компанія Talentbyte надає можливість розробникам користуватися в будні або ж вихідні дні затишним офісом, який знаходиться в будівлі Business Hub. Для команд розробників надається окремий кабінет в офісі, що в принципі гуд)
Час від часу влаштовуються тімбілдінги, які дозволяють добре розважитись і познайомитись з колегами.
Колектив дружній і видно, що в ньому панує сімейна атмосфера)

Привіт) Компанія сподобалася ще на етапі проходження співбесіди. Жодних питань не по темі, дотримання таймінгу, приємне спілкування та оперативний фідбек.
Onboarding пройшов без напруги з чітко обговореними обов’язками та деталями роботи.
Офіс компанії розташований у центрі міста.Тут затишна атмосфера, смартова тімка, комфортні умови праці, відсутня бюрократія. Колеги завжди готові допомогти та порадити.
Особливої уваги заслуговує доступ до офісу 24/7 з можливістю попрацювати ввечері чи на вихідних, окремі переговорні кімнати, можливість поєднувати роботу в офісі з ремоут, а також смачне лате:)

Підтримали: Галина Жук

Привіт всім) Проходила інтерв"ю з Надією в листопаді 2020. Склалось дуже позитивне враження про компанію та інтерв"юера: всі запитання були чітко сформульовані, зайняло около 20 хв., пройшло без запізнень та будь-яких складнощів, після чого було запрошення на тестове завдання. Фідбек по тестовому був наданий чітко у визначений час із конкретними зауваженнями та порадами для оптимізації роботи. Після чого мене дзвінком повідомили про найм.
В компанії комфортний та затишний офіс у центі міста, немає жорсткої бюрократії, дружелюбна атмосфера в колективі, колеги завжи готові допомогти-підказати певні нюанси по роботі. Працювати комфортно.