Microsoft Ukraine

81...200 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Нафіга було купляти лінкедін? Щоб тепер роками не виймати пісю з рота та давати руснявому саппорту повний карт-бланш на будь-яку дічЪ?

Наразі, за відсутності офіційної позиції головного офісу, поважаючі себе люди мали б послати слідом за кацапським кораблем все що має в назві Microsoft.

Microsoft визнала Крим суб’єктом РФ
www.unian.ua/...ala-krim-subektom-rf.html
Зрадники

Підтримали: Anna Belaya

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.