Mgroup

до 20 спеціалістів
Житомир

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отличная компания для тех, кто начинает карьеру в IT и имеет желание развиваться в данном направлении. Очень классный и сплоченный коллектив, хорошая коммуникация с менеджментом. Компания нацелена на развитие, профессиональный рост сотрудников поощряется и частично компенсируется материально. Офис в центре города

Підтримали: MGROUP Development

Хороша компанія, де гарно відкриваються молоді потенціали та юні таланти.
Чудове місце для старту вашої кар"єри в ролі ІТ фахівця.

Система орієнтується на скрам систему ведення розробки. Є ліди та фахівці із багаторічним досвідом.

Робоча таксономізація правил, процедур. Плідна комунікація із адміністрацією. Дають хорошу робочу техніку.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.