MEV

Львів, Черкаси, California, Walnut Creek

Проходив спів бесіду з Діаною, зустрія була дуже холодною та трошки неприємно.
Отримав негативний фітбек, а коли запросив розгорнуту відповідь , то відповідали на «відстань»
Ніякої контруктивної відповіді не отримав.

Вітаю, Максиме. Мене звати Настя, я Talent Acquisition Lead. Мені шкода, що ваш досвід інтерв’ю був не таким, як очікувалося. Якщо у вас є конкретні зауваження або побажання стосовно проведеної співбесіди, будь ласка, надішліть їх мені ([email protected]).
Щодо процесу відбору: ми, як компанія, шукаємо кандидатів, які мають не лише потрібні навички, але і підходять до нашої корпоративної культури та цінностей. Як ви розумієте, по цих критеріях дещо важче дати чіткі рекомендації, ніж по hard-skills. Та й можливо, це буде не зовсім коректно з нашого боку, адже це не універсальні поради, а конкретно наші потреби. Бажаю вам гарного дня та успіхів у пошуку роботи!

MEV boasts a rich work culture with strong, supportive leadership that fosters an environment conducive to learning and growth. The balance between work and personal life is highly valued here, offering employees a healthy work-life dynamic. A distinguishing feature is the opportunity to take a significant role in the processes, which speaks volumes about the trust and faith that the organization places in its team. Openness to feedback is not just a claim, but a practice that is evident in the day-to-day operations. The team is not just good, it’s great — professional, cooperative, and driven towards collective success.

Підтримали: Vitalina KrukAnastasia Boyko

Після співбесіди отримала фідбек від рекрутера Діани, що не готові рухатись далі. Після мого прохання надати більш деталізований фідбек, отримала відповідь: «Щодо фідбеку, насправді, не можу сказати, що тобі чогось конкретного не вистачило».

Якщо чесно, зовсім незрозуміло, чим керуються рекрутери при відборі кандидатів.

Дякую за ваш відгук, Дарино!
Мені шкода, що виникли непорозуміння стосовно відмови.
Хотіла б роз‘яснити, що для позиції рекрутера нам важливо забезпечити повне співпадіння, в першу чергу, по цінностях.
Коли ми написали вам у листі про важливість 100% метчу, це як раз й стосувалось культури нашої компанії та способу роботи, що є ключовим для позиції.
Фраза з контексту, написана вами, своєю чергою, стосувалась хард скілів — вони також мають значення, але для даної позиції дещо менше.
Сподіваюсь, це трохи прояснило, що малось на увазі. Ми також подумаємо над тим, як покращити фідбеки.
Бажаю вам успіхів у реалізації ваших кар’єрних цілей!

Приєдналась до компанії менш ніж пів року тому, наразі дуже задоволена всім.
За цей час побачила дуже класне ставлення, налагоджені процеси, цікаві проекти і напрямок на розвиток.
Є процес конструктивного фітбеку, наявні матриці розвитку досить обшинрі, різні проекти по розміру і процесам, дуже класна загальна атмосфера.
Є можливіть працювати з офісів (де є обладнання на період блекаутів), частково або повністю віддалено. Офіси досить затишні, є все необхідне і трохи більше :) Зараз я виїхала за кордон, і це не вплинуло на підтримку від компанії (також отримала приємну бандерольку на он-лайн корпоратив).
Приємні бюджети на навчання і спорт, покриття страхового полюсу.
Зазвичай довгострокові проекти, в великому рахунку через відповідальне і продуктове ставлення компанії з турботою про клієнтів.
З мінусів, скоріше для менеджерів, бачу завеликий мікс з тулзів, особливо якщо працюєш на декількох проектах. Але це не значний недолік, і зазвичай команди працюють лише в рамках одного проекту.

Как-то непонятная компания. То ли проблема с HR, то ли слабый топ-менеджмент. Слишком часто повторяются одни и те же вакансии. Это признак серезных проблем.

Проходила в MEV співбесіду на Sr. Automation QA. Склались максимально позитивні враження від спілкування з рекрутером та технічної співбесіди. Дуже сподобалось, що рекрутер надала швидкий фідбек. Компанія пропонує додатковий бюджет на навчання та потреби здоров’я. Також є можливість віддаленої роботи.

Підтримали: AngelinaSofiia NosarAnastasia Boyko

Працював в MEV біля двох років, як Middle Test Engineer в Львівському офісі. В компанії панує дуже хороша атмосфера, дуже багато івентів і святкувань, які допомагають розбавити робочі будні. За час проведений там дуже підріс як спеціаліст і знайшов друзів з якими спілкуюсь і досі.

Підтримали: Anastasia BoykoViktoriia Buldyhina

Двічі мав проходити співбесіду, але знову одна і та сама відповідь — вакансія заморозили, тому у вас не має потреби. Не приємно іноді видаляти заплановані співбесіди з календаря

Вітаємо, Олексію! Дякуємо за цю інформацію. Ми все перевірили, і дійсно, ми відповідали на ваше CV відмовою. Але при цьому співбесіди з вами не були заплановані, щоб не витрачати ваш час.
Сподіваємось, що ми не створили вам сильні незручності.

Будь Вы новичок в индустрии или опытный профессионал, поверьте MEV-у удастся оставить частичку себя в Вашем сердечке. За 6 лет работы в компании я успел приобрести крутой технический опыт, поработать с настоящими профессионалами своего дела и понять, что в этой компании нет начальников, но есть наставники. В карьерном развитии для меня была очень важна динамика и компания все время шла на встречу: новые роли, проекты, домены, компенсация расходов на самообучение, всегда объективные Performance Reviews.
Было приятно осознавать, что в проектных командах у большинства схожие ценности — это дает возможность быстро и качественно решать проблемы и двигаться к цели, а не тратить энергию на мелочи. Уровень технических требований и ожиданий довольно высок, но, во-первых, это мотивирует работать над персональным развитием, во-вторых, в таком окружении невероятно приятно и комфортно работать. Что касается плюшек — здесь есть все и даже больше, ребята проделывают огромную роботу в этом направлении, прислушиваются к фидбекам коллег и быстро адаптируются под изменения.
Остается только сказать большое спасибо людям, которые сделали MEV таким, какой он есть сегодня!

Працював в компанії MEV близько 5 місяців на позицію Fronted Developer. Я дуже задоволений був що попав сюди. Має знайомство розпочалось з співбесіди. З співбесіди я вийшов з відчуттям, не важливо який твій фінальний результат, просто було реально приємно спілкуватись з людьми, як Ваня, Діма і Ангеліна.
Коли прибув до офісу мене чекав «Welcome box» з різними приколясами :) Офіс великий, зручний. Є кухня, теніс, PlayStation і т. д. Тобі видають техніку і ти можеш завжди попросити якісь додаткові атрибути для комфортної роботи.
Якщо говорити про колектив, то відразу «без регістрації і смс» жирний плюс. Колектив дружній, завжди можна звернутися до них за допомогою.
По проекту, то дуже дякую хлопцям і дівчатам які працювали зі мною. Було приємно працювати з професіоналами свого діла, відповідальними і завжди готовими допомогти людьми. Дуже дякую своєму ментору Дімі, який дуже мене прокачав як фронтенд розробника і не тіки.
В загальному MEV — це гарна домівка, як початковому так і досвідченому спеціалісту, в якій приємно працювати, рости і мати гарних друзів)

Работаю в компании почти 2 года, Software Engineer, опыт в IT — более 15 лет.
Могу охарактеризовать компанию MEV следующим образом:

• В компании отлично настроены все процессы, менеджмент продуман и эффективен
  • Компания использует систему менеджмента сотрудников Impulse, собственной разработки, которая помогает отделу HR в проведении Performance Review, сборе обратной связи по сотрудникам, заполнении матрицы компетенции, в управлении рисками.
  • Сотруднику уделяется необходимое и достаточное внимание. Это значит, что у тебя есть все необходимое для комфортного труда. Корпоративные ивенты для всей компании проводятся не часто (но всегда со вкусом и запоминающе), тимбилдинги — чаще и, я считаю, это правильно и круто)
  • Требования к специалистам очень высокие, много действительно крутых ребят работает. Однако, начинающим айтишникам (если повезет и возьмут в MEV) очень комфортно в плане профессионального роста — во-первых есть менторы, у которых можно спросить если что-то не понятно или не получается, а во-вторых компания выделяет достаточный бюджет на самообразование, курсы, конференции, английский.
  • Очень культурный и грамотный коллектив. Дружеская и конструктивная рабочая атмосфера без лишней фамильярности.
Чтобы подытожить: есть компании, в которых когда появляется новенький, ты думаешь: «о, еще один попал, welcome to hell»,
Когда новый человек приходит в MEV — я думаю: «о, круто, новый человек в команде!». Рекомендую)

Работал в компании больше 5-ти лет, все никак не доходили руки написать отзыв, но вот решил это сделать.
Очень классная атмосфера и коллектив, до сих пор общаюсь со многими ребятами. Очень сильный менеджмент, и довольно высокие технические требования, так что если хотите получить крутой опыт то вам точно сюда.
Из плюшек отмечу что есть все что пожелаете, а иногда даже то что и не думали что вам нужно.

Работаю в компании больше 5 лет. Компания активно развивается, менеджмент постоянно работает над улучшением процессов. В компании выстроен конкретный roadmap для профессионального роста сотрудников, Performance Review проводится каждые 6 месяцев, большое количество разнообразных плюшек, есть страховка, офис завален печеньками, каждому сотруднику выделяется приличная сумма на обучение которую можно потратить например на прохождение разных курсов или получение сертификации, или на репетитора по английскому. в В компании есть много интересных проектов, сейчас работаю на проекте с американскими коллегами которые в свое время работали в таких крупных компаниях как Oracle, Intel, Google и тд. Основной стек JS(NodeJS, React), сервис-ориентированная архитектура, есть сервисы с ML на Python, используется распределённый брокер сообщений Kafka. Компания всегда прислушивается к пожеланиям сотрудников. За 5 лет не было ни одной задержки по ЗП. Также компания активно помогает молодым талантам найти свое призвание(детали можно посмотреть в инстаграме компании). В целом отличная компания как для опытных профессионалов так и для молодых специалистов.
PS. чуть не забыл про много тим билдингов и крутые корпоративы :)

Це була лампова 6-ти річна історія з чудовим кінцем.
Моє знайомство з компанією розпочалося в 2015 році у період її початкового розквіту. Основним плюсами в MEV для мене були не лише кар’єрний зріст, розвиток, та ЗП.. а і відносини. Можливо так склалося особисто зі мною, а можливо це просто життєве правило — відносини між мною та компанією будувалася на хороших справах. Я звісно не знаю, як в інших компаніях, але досить дивно чути від людей погані відгуки про ту чи іншу компанію, якщо вони самі нічого позитивного в ці відносини не вкладали. Тому хотілось би окремо виділити саме відносини. Момент, коли ти відчуваєш в директорі, або в менеджері не просто біг боса, а справжнього товариша. Коли ти розумієш, що це людина, котра цікавиться певними речами та знаходиться з тобою на одному рівні. Це круто.
Стосовно розвитку. MEV — зациклений на імпрувментах. Компанія, яка постійно прагне покращуватись і розвиватись, а також дає можливість розвиватися тобі! На своєму шляху в компанії, я встиг змінити багато ролей від iOS розробника до Software Engineer, від Software Engineer до Delivery Manager. Компанія дала мені змогу спробувати себе в тому, що мені більше до душі.
Хотілося б також відзначити красиві (з чудовим інтер’єром та наповненні зеленню) та зручні офіси, в яких почуваєш себе максимально комфортно та затишно.
В кінці хотілося б додати, що MEV — може стати для Вас чудовим етапом у Вашій кар’єрі з цікавими викликами та неймовірними професіоналами своєї справи, а для когось він може стати новою сім’єю.

Працювала в компанії MEV 2 роки. Можу сказати, що в першу чергу знайшла тут багато друзів. Проект був досить не простий, але в той же час і цікавий. Мені ще й поталанило працювати з реально скілловою командою,винесла звідти справжнє розуміння значення Команда. Все було круто — від постановки процесів до технологій, які використовувались на проекті, що дуже стали в пригоді в подальшому кар‘єрному зростанні.
Для людей, які тільки починають свій шлях в ІТ раджу цю компанію, так як тут можна багато чому навчитись. Але навіть якщо ви вже досвідчений працівник, то для вас теж знайдуться цікаві проекти на різні рівні складності.
Керівництво було відкрите і лояльне до моїх потреб, зп завжди надходила вчасно і без затримок.
А ще дуже запамятались круті тімбілдінги.

Вакансії MEV