MEV

Львів, Черкаси, California, Walnut Creek

19 травня 2021 19:40

Andrii Goncharenko, Mobile Developer з 2015 року

Це була лампова 6-ти річна історія з чудовим кінцем.
Моє знайомство з компанією розпочалося в 2015 році у період її початкового розквіту. Основним плюсами в MEV для мене були не лише кар’єрний зріст, розвиток, та ЗП.. а і відносини. Можливо так склалося особисто зі мною, а можливо це просто життєве правило — відносини між мною та компанією будувалася на хороших справах. Я звісно не знаю, як в інших компаніях, але досить дивно чути від людей погані відгуки про ту чи іншу компанію, якщо вони самі нічого позитивного в ці відносини не вкладали. Тому хотілось би окремо виділити саме відносини. Момент, коли ти відчуваєш в директорі, або в менеджері не просто біг боса, а справжнього товариша. Коли ти розумієш, що це людина, котра цікавиться певними речами та знаходиться з тобою на одному рівні. Це круто.
Стосовно розвитку. MEV — зациклений на імпрувментах. Компанія, яка постійно прагне покращуватись і розвиватись, а також дає можливість розвиватися тобі! На своєму шляху в компанії, я встиг змінити багато ролей від iOS розробника до Software Engineer, від Software Engineer до Delivery Manager. Компанія дала мені змогу спробувати себе в тому, що мені більше до душі.
Хотілося б також відзначити красиві (з чудовим інтер’єром та наповненні зеленню) та зручні офіси, в яких почуваєш себе максимально комфортно та затишно.
В кінці хотілося б додати, що MEV — може стати для Вас чудовим етапом у Вашій кар’єрі з цікавими викликами та неймовірними професіоналами своєї справи, а для когось він може стати новою сім’єю.