Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

MEV

Львов, Черкассы, Сан-Франциско (США), Нью-Йорк (США)

Працювала в компанії MEV 2 роки. Можу сказати, що в першу чергу знайшла тут багато друзів. Проект був досить не простий, але в той же час і цікавий. Мені ще й поталанило працювати з реально скілловою командою,винесла звідти справжнє розуміння значення Команда. Все було круто — від постановки процесів до технологій, які використовувались на проекті, що дуже стали в пригоді в подальшому кар‘єрному зростанні.
Для людей, які тільки починають свій шлях в ІТ раджу цю компанію, так як тут можна багато чому навчитись. Але навіть якщо ви вже досвідчений працівник, то для вас теж знайдуться цікаві проекти на різні рівні складності.
Керівництво було відкрите і лояльне до моїх потреб, зп завжди надходила вчасно і без затримок.
А ще дуже запамятались круті тімбілдінги.