Metro Global Ukraine

до 20 спеціалістів
Одеса

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал в данной компании более 2х лет. Пришел джуном без опыта, ушел мидлом. Отзывы исключительно положительные. Думаю, тут каждый, как начинающий так и опытный разработчик найдет для себя возможность роста и развития. Плюсом ко всему, это ламповая, дружественная обстановка, без бюрократии, где тебе всегда помогут и пойдут на встречу.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.