Metinvest Digital

Київ, Запоріжжя (актив Групи Холдингу), Кам'янське (актив Групи Холдингу)

Хочу порекомендувати Metinvest Digital усім, хто зараз у пошуку роботи чи прийнятті відповідних рішень.
Незважаючи на те, що МІД — це структура Метінвесту (металургійного бізнесу), хочеться відзначити позитивну робочу атмосферу в команді та розуміння власників, що цей актив — це саме IT-бізнес. Постійний розвиток співробітників, нестандартні, але дуже цікаві завдання, повне дотримання зобов’язань щодо виплати ЗП (за це можна взагалі не переживати).
Загалом реально отримуєш задоволення від робочої обстановки, відносин керівництва та СЕО, саме командної роботи. Ну і звичайно ж класний сучасний та комфортабельний офіс у центрі Києва (особливо коли набридло працювати віддалено).
Окремо відзначу команду HR з їхньою сильною договірною позицією та вмінням боротися за кандидатів навіть у певних складних моментах.

Хочу поділитися враженнями щодо взаємодії з цією компанією. Спочатку проходив співбесіду, де вразило серйозність та об’єктивність підходу, в кінці одразу було обгрунтована відповідь щодо результатів. Потім було мені запропоновано прослухати закриті лекції-навчання по Кібербезпеці. Від курсів залишився задоволений, було цікаво та захоплююче дізнатися від фахівця інформацію про напрямок кібербезпека. Дізнався, в якому напрямку можна рухатися і які знання потрібні. Лекції були досить об’ємні з великою кількістю корисної інформації.

Я з великим задоволенням хочу поділитися своїм позитивним враженням про компанію Metinvest Digital, в якій я працюю третій рік на посаді Technology Manager в підрозділі R&D. Займаюсь ресорчом, розробкою та впровадженням рішень на базі технологій Computer Vision та OCR.

Одним із найважливіших аспектів роботи в цій компанії — це можливість постійно розвиватися. За весь період я ні разу не відчував обмежень в випробуванні нових можливостей які доступні на ринку.
Прагнення компанії йти тільки в перед відкриває дуже багато можливостей які ми використовуємо для впровадження інноваційних рішень, які сприяють автоматизації процесів та покращують ефективність у різних напрямках.

Компанія Metinvest Digital також примітна своєю стійкістю і рішучістю в період війни. Керівництво довело, що Metinvest Digital не просто працює у стійких ринкових умовах, але й дбає про своїх працівників, що своєю чергою підвищило мою довіру.

Загалом, Metinvest Digital — це надійна та інноваційна компанія, де працювати — справжнє задоволення. Я вдячний за можливість бути її частиною.

Досвід роботи в компанії більше 2-х років.

Для мене Metinvest Digital — це компанія, яка вражає своїми можливостями та підходом до роботи.
Я маю унікальну можливість співпрацювати з талановитими фахівцями та експертами у своїй галузі. Це середовище стимулює творчість та пошук інноваційних рішень. Наша команда дійсно може втілювати свої найбільш амбіційні ідеї в життя.

Це справжній осередок інновацій та креативності що дуже заряджає, не зважаючи на зовнішні обставини. Тут ми працюємо над впровадженням передових технологій та розробкою революційних рішень. Що подобається що компанія підтримує втілення новаторських ідей на практиці.

Як на мене Metinvest Digital — це не просто місце роботи, а команда людей.
Тут я знаходжу натхнення, виклик та можливості для постійного розвитку.
Я рекомендую цю компанію всім, хто прагне створювати та втілювати інновації в рамках реального бізнесового середовище без рожевих поні.

Для мене це дійсно компанія можливостей!

З додаткових переваг для мене це:
— офіційне робота (трудовий договір);
— 100% офіційні доходи та всі сплачені податки;
— хороший соціальний пакет для мене і моєї сімʼї;
— чітка проукраїнська позиція;
— можливість працювати віддалено;
— прозора система мотивації.

P.S. Це велика та структурна компанія зі всіма перевагами та недоліками.

Одне з найкращих місць, де доводилося працювати. Найбільше імпонує культура відкритості, наближений топменеджмент і відповідальність з боку компанії до своїх співробітників.
Жодної за весь час затримки виплат, офіційне працевлаштування, страховка, навчання, соціальні програми і підтримка в умовах війни, командна робота та дуже круті фахівці. Один з найбільших бонусів — можливість працювати дистанційно, при тому що є шикарний офіс в центрі Києва :)
Всім, хто захоче до нас приєднатись — рекомендую однозначно!

Підтримали: Viacheslav Herasymenko

Працюю в компанії вже більше трьох років. За цей час компанія стала тим місцем, де ти генеруєш, розвиваєш та реалізовуєш свої ідеї та бачення. Якщо необхідна підтримка, ти її отримуєш. Але все ж, тут більше про автономність.
По формату роботи, то ремоут чи офіс — обираєш сам. Плюшки, як страхівка, виплата бонусів — все є. Офіційне працевлаштування, при чому, що з 01.07.23 компанія є резидентом Дія.Сіті.
З цікавого, то компанія focused on Microsoft technologies. Тобто багато рішень, що будуємо, як інфраструктурно, так і технологічно може бути пов’язана з MS. Головний плюс цього — це повний доступ до абсолютно всіх технологій і сервісів MS у будь який момент.
Загалом, чудова компанія, менеджмент та супер колектив! Радий, що пощастило працювати тут.

Долучився до команди компанії практично напередодні складних часів! Тут не про аутсорс, Українська компанія, яка сама створює продукти та сервіси для власної діджиталізації та інформаційного забезпечення Холдингу. Веду стрім AI в частині діяльності R&D. Працюю одразу з рядом продуктів. Постійна динаміка, темп, велика к-сть челенджів та прикладних кейсів. Історія не про рутину, а про інновації в чистому вигляді — власне що мені і подобається.
Окремо подобається, як компанія підтримує ЗСУ та усіх тих хто зараз потребує допомоги.
Щодо колективу — то він професійний і дуже френдлі, переважна більшість якого працює на ремоуті!
Переконаний, що у команди компанії великий потенціал і вона не раз себе проявить!

Хочу коротко написати про компанію, в якій працюю з моменту заснування, займаюся підтримкою і навчанням користувачів у напрямку Фінанси SAP. Беру участь у проектах за напрямом Бюджетні контролі SAP.

Колектив в основному дружний, професійний, мега відповідальний. Зарплату виплачують у строк, зокрема під час війни. Виплачуються премії. Є соц. пакет. Впроваджуються цікаві проекти. Співробітники беруть активну участь у допомозі ЗСУ та організовують волонтерські заходи.

На запитання: — Чи можу порекомендувати другу? Відповідь: і то є Так, можу. Стабільна, цікава робота, адекватний колектив і керівництво.

Працюю в «Метінвест Діджитал» з дня його заснування.Перейшла до нього з іншого підрозділу групи «МЕТІНВЕСТ». Займаюсь впровадженням SAP. До 23.02.2022 моє робоче місце знаходилось в офісі «Метінвест Діджитал» в Маріуполі. Це було велике приміщення, так званий «open space», з великою кількістю співробітників, що одночасно розмовляють. Але ця незручність скінчилась з нашестям «COVID-19», коли перейшли на роботу у віддаленому режимі. Після 23.02.2022 всі, хто побажав та зміг виїхали з Маріуполя, і зараз продовжують працювати віддалено. З моєї точки зору, віддалена робота — це найкращий формат для співробітника IT, що працює з софтом.
Окрема подяка особисто від мене колегам та компанії в цілому за те, що підтримували мене і допомагали усіма можливими засобами під час знаходження в Маріуполі, коли точилися бойові дії, під час виїзду і після цього. В «Метінвест Діджитал» дружній колектив. Найвище керівництво регулярно спілкується з колективом, проводячи таун-холи, де висвітлюються ситуація і зміни в компанії, і кожен працівник може задати питання, що його турбують.
За період роботи в «Метінвест Діджитал» прориву в моїй кар’єрі не сталось. Але я особисто знайома з людиною, яка зросла з позиції бізнес- експерта до керівної посади і залишила компанію в пошуках кар’єрного зростання, та ще з декількома співробітниками, що почали трудову діяльність в компанії рядовими спеціалістами, а зараз працюють керівниками середньої ланки. Все залежить від талантів і наполегливості. «Метінвест Діджитал» створює умови для професійного вдосконалення, надає можливість поліпшення англійської шляхом доступу до курсів (безкоштовно або за частину вартості для того, хто навчається) та участі в розмовному клубі, вдосконалення і розширення професійних навичок (наприклад, в 2022 році ми поглиблено ознайомились з SAP4HANA).
Працюючи в «Метінвест Діджитал» я приймала участь в більш ніж десяти проектах. В основному, це були проекти впровадження SAP на підприємствах гірничих, металургійних, логістичних, оптової торгівлі. Зараз працюємо з ремонтно-механічним (машинобудівним) підприємством. В проектах завжди є щось нове — тримає в тонусі. Приймаючи участь в проектах «Метінвест Діджитал», мені доводилось співпрацювати лише з професійними та компетентними проектними менеджерами.
Мої враження від роботи в «Метінвест Діджитал» дуже добрі.

Не все то золото що ближчить позитивними відгуками

Всім привіт, правую в компанії вже 1,8 рочків, ще с початку співбесіди було зрозуміло що компанія Metinvest Digital пропонує, багато великих масштабних проєків люди, що працюють тут в кожному відділу не випадкові, а професіонали ті які можуть на великий холдинг Metinvest робити проєкти ,ну великий я кажу, а скільки людей не ясно, ну в середньому будь-яка зміна софта або його вдосконалення впливає мінімум на 10 тисяч користувачів, а то і більше.

Стосовно умов праці, зарплату платять стабільно навіть попри війну, вона повністю офіційна, є страховка, можливо ремоут ,а, бо праця в офісі, в якому і зручно.
Для праці вам видадуть все необхідне ноутбук, гарнітура, якщо треба монітор для дому, також за активну участь в житті компаній отримуємо багато мерчу :чашки ,рюкзаки, кофти. І т.д..
А головне в кожному відділу, тебе не видують відразу 1000 проєктів поки не навчать і не допоможуть розібратися в усіх процесах, а потім поступово навантажують

Враховуючи факт що компанія Metinvest Digital є IT компанію яка обслуговую весь холдінг компанії Metinvest(металургія України, і є закордонні активи в різних країнах USA,UK,IT,PL и тд)
Раджу спробувати, якщо хочете працювати в великій закордонній компанії, але вас лякає англійська то тут точно такі ж задачі, але всі спілкуються мовою яку ви розумієте.

Працюю в Метінвест Діджитал менше ніж пів року. Почав свій шлях тут із серпня 2022 року. Із вражень про компанію є лише позитив за вийнятком деяких факторів, які складно занести в негатив, але їх варто зазначити. Почнемо з хорошого — неймовірно крута і дружня команда. Рекрутинг — на 5+, онбоардинг — на 5. Зручний офіс, повністю біле працевлаштування, паркування в офісі (нехай місць і не так багато). Важко зазначити ще щось, оскільки працюється тут добре і виділяються лише певні нюанси роботи. Цими нюансами, які важко занести в негатив є війна та її безпосередній вплив на Метінвест Діджитал. Аби бути впевненими у тому, що цей вплив для вас не важливий випитуйте у рекрутерів про рейзи, походи в офіс, те ж паркування, аби ви мали актуальну інформацію. Загалом ці мінуси — пил у порівнянні плюсів роботи тут, проте, як я вже написав, їх вартувало зазначити. Якщо у загальнити — я неймовірно радий, що працюю в цій компанії, навіть у скрутну мить.

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, з ким я можу звʼязатися з приводу розшуку знайомих, що працювали у вашій компанії та жили у Маріуполі. Дякую.

Підтримали: Василь Максимчук

Доброго дня, Олександра.
Залиште будь-ласка посилання на вашу актуальну сторінку в лінкедіні або Facebook, щоб можна було написати вам по деталям у приватні повідомлення.
За посиланням на лінк у вашому профілі на dou не змогла перейти.
Дякую!

Начинаю свою работу в компании Metinvest Digital)) Уже с первых моментов общения (Андрей и Маргарита) было понятно, что здесь работает команда профессионалов. Попадаешь в сплоченный коллектив, который поддерживает и готов помогать. Есть программа наставничества, что не мало важно при начальной адаптации сотрудников. По этому знаешь к кому обратиться по всем вопросам. Отдельно благодарю рекрутера Оксану, которая уделяет мне свое время и очень информативно преподносит всю информацию. Надуюсь, что в скором времени смогу считать себя частичкой коллектива)) И помогу как ребятам, так и в целом компании, достигать новых вершин и результатов.

Вітання! Ще під час співбесід я зрозуміла, що Metinvest Digital готовий був пропонувати цікаві проекти та задачі. Мене особливо зацікавив етап, на якому знаходиться компанія, адже тут все стрімко розвивається і можна реально впливати на результат.
Працюю вже як три місяці і радію, що прийняла рішення долучитися до команди.
Маю позитивний досвід співбесід, адже оперативно отримувала відповіді, а самі інтерв’ю з керівниками та командою були конкретними, запитання по суті і профілю вакансії.
Окремо дякую за онбординг та адаптацію — все було зрозуміло та продумано. Комунікація та підтримка своїх співробітників в режимі онлайн вражає, дійсно є відчуття єдності з командою, не дивлячись на те, що всі гнучкі і працюємо здебільш віддалено.
Якщо для вас наразі в пріоритеті — професійний виклик, новий досвід і розвиток, то не вагайтесь, рекомендую 100%

Привет всем! Хочу поделиться своими впечатлениями по трудоустройству в Metinvest Digital. Приятно было то, что очень быстро пригласили на собеседование в удобном формате. Профессионально и качественно пообщались во время он-лайн собеседования, за что признательна Андрею и Маргарите. Остались максимально приятные эмоции после этой встречи. Обратную связь получила максимально быстро. Далее предстояла подача пакета документов и стандартная проверка СБ. Этот процесс занял более 8 дней. Поэтому запаситесь терпением, т.к. работа в Metinvest Digital того стоит! В компании есть все возможности для развития и самореализации, а так же белая зарплата, полный соц. пакет и медицинское страхование! Если у вас будет возможность присоединиться к компании, не упустите свой шанс! Рада, что стала частью команды Metinvest Digital!!!

Всем привет.
Хочу оставить свой отзыв о компании Metinvest Digital.
На данный момент уже почти месяц, как я являюсь сотрудником данной компании. Это не первый мой опыт работы в компании такого масштаба. Есть с чем сравнить.
Время летит незаметно. За этот месяц я уже успел освоиться, войти в курс предстоящих дел и задач, (пока не на все 100%, но я над этим работаю).
Начиная еще с этапа собеседования, все проходило быстро и по четкому плану действий.
Спасибо службе HR за проделанную работу)
По поводу коллектива с которым работою каждый день — тут тоже все отлично. Коллеги прифи в своем деле. Всегда готовы помочь если возникают вопросы.
Хочу отметит количество материалов, которые помогаю разобраться в тех задачах, с которыми раньше не сталкивался — их более чем достаточно. Даже если остаются открытые вопросы — всегда есть к кому обратиться за консультацией.
Дополнительные плюшки:
По моей специальности есть возможность работать удаленно (для меня это важный критерий)
Компания предоставляет на выбор множество доп. услуг. Например: мобильная связь, курсы, доп. дни отпуска и т.д.
Резюмируя — Метинвесту от меня «рекомендасьён 5+»

Відучора я в складі Metinvest Digital!
Ця подія — це одна із мрій, яка стала реальністю. Я неймовірно щасливий, що мені надано шанс проявити себе в цій компанії!
Перш за все, хочу відзначити професійний підхід, майстерність і злагодженість роботи команди, що відчувалося з першого ж контакту. Процес влаштування був на найвищому рівні — це і щодо самого проходження співбесід, і оперативності зворотнього зв’язку, і надання необхідної інформації.
Можливість бути частинкою цієї компанії — справжній стимул до розвитку та роботи над собою.

Добрый день. Настал тот самый счастливый день когда я стал сотрудником «Metinvest Digital». Хотелось бы поделиться своим опытом о прохождении собеседований.
Как и у всех, мой путь начался с отправки CV. Несмотря на новогодние каникулы, я был приятно удивлён скоростью реагирования на отправленное мною резюме. На следующий день после отправки, со мной связался сотрудник hr-Александр. Это было похоже на какую-то сказку...С первых слов диалога, ты погружаешься в мир настоящей корпоративной культуры, профессионализма и просто крутой атмосферы. За небольшой промежуток времени, я не только рассказал о себе все, но и узнал о компании, ключевых задачах по моей позиции столько, что складывалось впечатление, как будто я уже работаю. В максимально кратчайшие сроки мне было назначено собеседование с непосредственным руководителем, hr business partner ну и конечное же с рекрутером. Встреча прошла максимально дружелюбно, комфортно, непринуждённо и качественно. Все вопросы конкретные, четко структурированные, без всяких нудных и «шаблонных» допросов. После такой встречи, твоя мотивация и желание работать именно в этой компании умножается на 1000000. Знаете, это тот самый случай когда ты выходишь после встречи и в голове один вопрос, «а так хорошо можно было?».
Обратная связь по результатам встречи была предоставлена в ооооочень кратчайшие сроки. За это отдельное спасибо и благодарность, так как ты сразу понимаешь да или нет, а не ходишь днями в догадках и ждёшь результат.
Далее пошёл процесс подачи документов и собственно говоря, приема на работу. Со стороны hr службы все было на высшем уровне, качество коммуникаций, поддержка на всех этапах и во всех вопросах, четко обозначены перечни необходимых документов и сроки их предоставления.
Из не самых приятных моментов с которым столкнулся, проверка службы безопасности. Неприятность заключается в сроках предоставления обратной связи, более двух недель....

Ну вот и наконец-то я сотрудник этой невероятной компании.
Это самые лучшие ощущения когда ждёшь больше нового рабочего дня, чем выходных.

Огромная благодарность всем моим Коллегам благодаря кому это стало возможным, а отдельная Александру, за максимальную поддержку, помощь и просто профессионализм во всех вопросах.

Уже 2 недели как я сотрудник Metinvest Digital.

Первое, что ощутил — это профессионализм коллег, здесь нет «случайных людей». Работать с людьми высокого класса всегда приятно. Коллектив на 5 +

Кроме того меня порадовал onboarding и помощь в адаптации.
Ясные и чёткие процессы а управлении проектами.

Технологии и проекты — самые передовые. Всегда интересно и приятно получить возможность и доступ к реализации чего-то нового, что раньше не делал.

Офис новый, удобный и чистый. Есть возможность работать на удалёнке, кроме того есть возможность выбрать для себя удобный график работы.

Приятный бонус — это огромное количество программ обучения, Компания инвестирует в своих сотрудников.

Однозначно рекомендую для соискателей Metinvest Digital.

Я очень рада, что в новом году начну работать в Metinvest Digital и хочу вкратце поделится своим опытом и впечатлениями. В компании очень четко выстроена система коммуникаций, собеседования проходят в комфортной и доброжелательной атмосфере, после чего следует оперативная обратная связь. Представители Metinvest Digital развернуто и подробно отвечают на все вопросы и предоставляют исчерпывающую информацию об особенностях вакансии, предстоящих обязанностях и задачах. Также, хочу отметить помощь и всестороннюю поддержку при формировании пакета документов, это делает процесс трудоустройства комфортным и приятным. Я счастлива, что смогу работать в замечательной команде, расти и развиваться в интересной для меня сфере. С нетерпением жду первого рабочего дня!

Уже завтра я стану частичкой команды Metinvest Digital. И поэтому хочу поделиться своим опытом общения с компанией. Очень понравились оперативность, открытость и отзывчивость команды. И собеседование и обратная связь были организованы очень быстро. И на последующих этапах я чувствовала поддержку со стороны сотрудников. Рада что смогу поработать с такой крутой командой. Для себя я вижу в этой компании рост и работу именно с тем что мне интересно, важно и вдохновляет. И по своему опыту общения с разными компаниями, знаю, что работа с таким профессионализмом как здесь, только подтверждает, что Metinvest Digital — лучший выбор!

Я працюю в компанії Metinvest Digital менше тижня і хочу відзначити вправність людей, які шукають таланти на работа.юа та інших ресурсах , вони роблять процес проходження співбесід зручним і прозорим ! Також відмітити тих, хто відповідальний за «перші тижні» на робочому місті — все швидко, прозоро і зрозуміло. Пройшла 2 співбесіди і тестові завдання — тепер співробітник компанії.

Это здорово, что есть возможность оставлять отзывы. Люди могу на них опереться в момент принятия решений. Надеюсь, что и мой отзыв будет полезен :)
Я проходила собеседование несколько недель назад. Коллегами мы так и не стали, но впечатление о компании осталось хорошим. Интервью было структурным, а вопросы ко мне напрямую были связаны с вакансией. На все мои вопросы отвечали открыто. Хороший уровень найма.

Решила делиться впечатлениях о взаимодействиях с компаниями. Несколько месяцев назад проходила собеседование в Metinvest digital, несмотря на то что устроилась в другую компанию — собеседование оставило только хорошие эмоции и впечатления: очень приятные люди и налаженная оперативная обратная связь от Максима 🔥

Проходила собеседование, все очень понравилось. Быстрая обратная связь, очень приятные люди! Надеюсь на плодотворную совместную работу:) команда вообще 🔥!

Проходил собеседование на прошлой неделе в Metinvest digital. Хочу поделиться своими впечатлениями по этому поводу.
Во первых порадовала оперативность. Структурированные вопросы, а так же четкие, не завуалированные ответы на мои вопросы.
Не было 100500 этапов. В один день пообщались с рекрутером Андреем, и организовали собеседование с руководителем. На следующий день получил положительную обратную связь. Многим компаниям стоит поучиться такой слаженности в работе.

7-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»

Вакансії Metinvest Digital