1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работала там несколько лет назад, ушла — потому что попала под сокращение во время кризиса 2008.
Взаимоотношения между руководством и подчиненными стотились на основании взаимного внимания и уважения. В целом коллектив интересных, позитивный людей, любящих свой проект. Надеюсь за прошедшее со времени моей работы время атмосфера в коллективе не изменилась.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.