29 листопада 2022 16:21

Volodymir Ivaniv, Web Developer в MetaArt

Всім привіт, про MetaArt дізнався абсолютно випадково від друзів. Дуже зацікавила модель співпраці та сама програма навчання. Після проходження курсу можу з упевненістю сказати, що в MetaArt знають як підготувати класного технічного інженер спеціаліста, навіть якщо ти все своє попереднє життя був гуманітарієм.
Зразу після курсів MetaArt запропонував мені мій перший комерційний проект , і це я вважаю великим плюсом в порівнянні з іншими курсами ,які я розглядав.
А на рахунок структури курсу то я можу сказати що це були кращі 5 місяців навчання в моєму житті (а я вже до цього закінчив коледж, і получив вищу освіту з автомобільного транспорту).
Хочу відзначити якісне подання матеріалу, постійні питання чи все зрозуміло, і зразу пояснювали то що не зрозуміло, з кожним днем покращилась якість коду , дякуючи кодревю від менторів, і покращилось розуміння коду. Так було важко , а іноді було надто важко , але завдяки професійності менторів які тобі допомагали 24/7, ставало все простіше і простіше зрозуміти ту чи іншу тему. Тому якщо ви налаштовані на крутий результат і будете впевнено робити великі кроки (бо по іншому такий інтенсивний темп не назвеш) вперед то у вас все вийде.
На даний момент я працюю більше року , і за плечима в мене 3 великих і цікавих проекти.
Тому хочу щиро подякувати команді МetaArt, за круту пророблену роботу, і найголовніше за працевлаштування.