2 відгуки

Всім привіт, про MetaArt дізнався абсолютно випадково від друзів. Дуже зацікавила модель співпраці та сама програма навчання. Після проходження курсу можу з упевненістю сказати, що в MetaArt знають як підготувати класного технічного інженер спеціаліста, навіть якщо ти все своє попереднє життя був гуманітарієм.
Зразу після курсів MetaArt запропонував мені мій перший комерційний проект , і це я вважаю великим плюсом в порівнянні з іншими курсами ,які я розглядав.
А на рахунок структури курсу то я можу сказати що це були кращі 5 місяців навчання в моєму житті (а я вже до цього закінчив коледж, і получив вищу освіту з автомобільного транспорту).
Хочу відзначити якісне подання матеріалу, постійні питання чи все зрозуміло, і зразу пояснювали то що не зрозуміло, з кожним днем покращилась якість коду , дякуючи кодревю від менторів, і покращилось розуміння коду. Так було важко , а іноді було надто важко , але завдяки професійності менторів які тобі допомагали 24/7, ставало все простіше і простіше зрозуміти ту чи іншу тему. Тому якщо ви налаштовані на крутий результат і будете впевнено робити великі кроки (бо по іншому такий інтенсивний темп не назвеш) вперед то у вас все вийде.
На даний момент я працюю більше року , і за плечима в мене 3 великих і цікавих проекти.
Тому хочу щиро подякувати команді МetaArt, за круту пророблену роботу, і найголовніше за працевлаштування.

Вітання.
Якщо, ти, читаєш це відгук, то це означає лише одне — що ти стоїш на роздоріжжі: йти чи не йти. А якщо йти, то куди, а головне, до чого це призведе.
Мені 24 і ще недавно я, як і ти, читав відгуки, дивився рейтинги курсів, вивчав їхню програму і все це зібралося в один великий заплутаний клубок, у якого не знайти ні кінця, ні початку. Але волею випадку я зустрівся із своїм колишнім одногрупником , який в той час також шукав курси , та мав на прикметі кампанію свого знайомого MetaArt яка на той час запустила свої курс по Web engineering . Тоді після зустрічі із представником цієї компанії та обговоренням всіх деталей навчання , ми все-таки надали перевагу цим карсам , так як нам обіцяли допомогти з працевлаштуванням.
Під час навчання було всяке. Якісь теми були легкими для розуміння, інші давалися складніше (навіть кілька разів опускалися руки). Але треба віддати належне менторам MetaArt , які примудрилися пояснити і розжувати навіть найнезрозумілішу для мене тему. Перевіряючи завдання, давали рекомендації, як написати код, який не тільки працює , але і є оптимальним. Та й сам план навчання складено так, щоб дати тобі чималий обсяг знань.
Всі ми знаємо, що для досягнення мети треба докласти якогось зусилля, а якщо це зусилля докладати щодня і помножити його на професіоналізм менторів MetaArt , то результат буде. Мій же результат — це обіяна робота в IT.

На даний момент я Web Engineer із досвідом роботи близько 2-х років . За цей час я встиг попрацювати із багатьма цікавими проектами та технологіями.

Як кажуть, «дорогу здолає той, хто йде», так що хочете подужати дорогу в IT — вибирайте в попутчики MetaArt .