Memcrab

Вінниця, Лондон (Велика Британія)

11 квітня 2023 10:40

Vadim Bezsmertnyy, Front-end Developer ReactJS/TS в CyberLeaf

Працюючи в компанії Memcrab як Front-end (React.JS/TS) Developer, я залишаюся вражений професіоналізмом та сприятливою робочою атмосферою. Проект, на якому я працюю, є цікавим та викликаючим завданням, яке вимагає від мене використання навичок React-а. Компанія надає мені всі необхідні ресурси та підтримку для ефективної роботи.

Працівники Memcrab виявляються висококваліфікованими та дружелюбними професіоналами. Командна робота є дуже злагодженою, з відмінним комунікаційним процесом, що сприяє взаємодії та розвитку ідей. Всі члени команди є відкритими до співпраці, готові допомогти та поділитися знаннями.

HR менеджер Memcrab є допоміжним та професійним фахівцем. Вона забезпечує мені необхідну підтримку в процесі роботи в компанії та включення до проекту. Є відкрита до зворотного зв’язку та завжди готова допомогти вирішити питання або проблеми, які можуть виникнути.

Під час мого першого проекту на посаді Front-end Developer в Memcrab, я мав можливість вдосконалити свої навички в React, працюючи на цікавому проекті з висококваліфікованими професіоналами. Робоча атмосфера залишається дружелюбною та сприятливою, а підтримка від HR менеджера є високою. Я впевнено рекомендую компанію Memcrab)

Вадим, дуже вдячна за відгук. Дякуємо, що ти в нашій команді!)