Подавалась на вакансію головного редактора й спілкувалась спочатку з рекрутером Оксаною Русавською — дуже приємна, радушна й цікава людина! Оксана видалась добре обізнаною щодо діяльності компанії, її проєктів та потреб. Я була дуже змотивована й зацікавлена у подальшій розмові. Тому Оксана організувала інтервʼю із СЕО, на якому я мала змогу детально дізнатися про цілі проєкту та спеціалізацію заявленої вакансії. І хоча після другого інтервʼю я зрозуміла, що вузько спеціалізована пропозиція не підходить під мій профіль, я залишилась дуже задоволена професійним рівнем Мембрани й дуже пишаюсь, що наші українські фахівці підкорюють світові ринки комунікацій. Тому сподіваюсь на подальшу майбутню співпрацю з Мембраною. Удачі вам!

Підтримали: Maryna KoziumenkoOksana Rusavska

Інно, щиро дякуємо вам за теплий відгук та побажання!
Ми також дуже раді спілкуванню з вами й сподіваємося на подальшу співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого💙💛

Працюю в Membrana Media вже 9 місяців. Тут дуже позитивна атмосфера. Ми працюємо на багатьох ринках, вдається спілкуватися з колегами з різних куточків світу. CEO компанії — відкритий та системний. Подобається, що постійно влаштовуються тімбілдінги й керівництіво зацікавлене у зростанні співробітників. Я працюю у контент-відділі. І коли тільки прийшла, тема AdTech було для мене новою. Проте усі намагалися допомогти й з рештою все в голові розклалося по поличках. Теперт галузь programmatic для мене стала рідною та зрозумілою. І за це я вдячна команді.

Доброго дня! Спілкувалась з рекрутером Оксаною щодо вакансії аналітика. Оксана — дуже приємна та привітна людина, яка в деталях розповіла мені все по процесу відбору та загалом про компанію. З вакансією не склалося, адже було обрано іншого кандидата, але в мене залишились дуже позитивні враження.

Підтримали: Maryna KoziumenkoOksana Rusavska

Вдячна за приємний фідбек й буду рада залишатися на зв’язку :)

Спілкувався з рекрутером Русавська Оксана вакансія middle FE
Мені запропонували зробити тестове.
Я зробив тестове, витратив свій час відправив
Після чого рекрутер почав кормити завтраками
І так 2 тиждні
Ви так і зарплату сплачуєте? Завтра приходьте...

Ігорю, добрий вечір!
Дякую вам за зворотний зв’язок. Для нас важливо чути негативний бік нашої роботи.
Для нас важливо бути відкритими та чесними з кандидатами. Ми поважаємо ваш витрачений час)
По даній вакансії був наступний процес рекрутингу:
1. Заповнення прескрінінгової форми;
2. Тестове завдання, за результатами прескрінінг форми;
3. Інтерв’ю з HR;
4. Технічне інтерв’ю.
З цим процесом ми ознайомлюємо всіх кандидатів до того, як розпочати більш детальне спілкування. Якщо є заперечення чи побажання, ми завжди відкриті та адаптуємося. Тестове завдання воно не є доповненням до інтерв’ю, тестове завдання це повноцінний етап. Ми розробляли його так, щоб у кандидата не забирати багато годин, але й показати ті завдання, з яким треба буде працювати в нас.
Щодо вашого тестового завдання, наш СТО його перевірив, в цілому відповідь ви знайшли правильно. Якби наш СТО шукав на цю вакансію ще людей, то поговорив би із вами.
На жаль, з вами ми почали процес коли вже наш CTO назначив співбесіду зі багатьма кандидатами (тобто були кандидати на 4-му етапі) і ми вам про це повідомили. Тому також не переходили з вами на третій етап. Склалося так, що ми зробили офер іншому кандидату.
Надалі ми плануємо відкривати нові позиції, виходить, що ви вже пройшли у нас два етапи, тому якщо не проти, ми повторно напишемо вам і розпочнемо відразу із третього етапу)

Сумнівна компанія, з абсолютно не налагодженими процесами.
Не отримав жодного фідбеку після проходження інтервю.

Андрію, добрий день!
Дякую вам за зворотний зв’язок :)
Вибачте, будь ласка, що склалося таке враження після спілкування з нами.
На жаль, так склалося, що був великий пул кандидатів у мене в роботі, наклалася відпустка й тому не встигла вчасно відповісти.
Розумію, що фідбеки давати важливо й буду працювати над цим.
Мені було дуже приємно поспілкуватися з вами, маю надію, ще на співпрацю у питаннях роботи чи на професійному нетворкінгу.