1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пригласили меня на собеседование в 2015 г. на вакансию Инженера-тестировщика чипов (хотя я разработчик электроники). Договорились о дате проведения собеседования, предварительно выслали мне анкеты для заполнения. Все заполнил и в назначенный срок прибыл к месту встречи. Поговорил с рекрутером о житие-бытие, и мне дали задания. Я давно как окончил институт и не решал всякие олимпиадные задачки, на некоторых расчетах я застрял без справочников, зато принес огромный багаж с портфолио и завершенными проектами(техническому специалисту это оказалось не очень интересно). В общем мне позвонили через два дня, и сказали, что я не подхожу. Хочу поблагодарить рекрутера и технического специалиста за время и вежливое отношение! (Я специально не указывал имена).

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.