Megasoft / Мегасофт

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

До речі, знайомі все обличчя... і таки згадав, чому і звідки.
Це ж компанія п̶і̶д̶х̶о̶п̶и̶л̶а̶ відхопила собі аж цілу Лєночку-досвідос на позицію HRа.

Я просто залишу це тут: https://i.paste.pics/1a0e3af6f954f36b0e95a6a046e652a4.png
Там якщо покопирсатися, ще подібне є )

Кандидатам хочу порадити бути обачними і обходити стороною контори, де на вас з порогу будуть дивитися як на «перебираючих харчами хом’ячків», а ваш професійний рівень та сумірність із ним побажань по ЗП візьметься оцінювати ХР із 5-ма роками загального досвіду роботи (в тому числі у вітчизняних «багодєльнях»).

Підтримали: Anton ChuprunSenseye

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.