Meest China

Київ, Варшава (Польща), Гуанчжоу (Китай), Ташкент (Узбекистан)

Я працював в компанії Meest China після тривалої перерви. Побоювався, що мені буде складно влитися в колектив. Але вийшло навпаки!У компанії дуже дружня атмосфера, всі допомагають один одному. Швидко ввели в курс справи, і я досить просто освоївся на новому місці.

Працювала в компанії Meest China недовго, але мені було дуже класно! багато цікавої роботи, багато чому навчилась і зустріла нових людей.
Мене дуже порадувала дружня атмосфера в колективі. Ми всі були як одна велика сім’я. Також можу похвалити компанію за її ставлення до співробітників — надавали всі ресурси для роботи, і завжди допомагали з труднощами.
Це був досвід, який я ніколи не забуду)

Хочу поділитися своєю історією роботи в компанії. Прийшла працювати сюди на останньому курсі універу. Не так просто знайти варіанти студенту, що хоче поєднувати навчання і роботу. Тому мені дуже сподобався гнучкий графік. Це дало мені можливість закінчити освіту і паралельно почати будувати кар’єру. За 3 роки в компанії я дуже виросла, і за це завжди буду вдячна керівникам і наставникам. Також дуже допомагали внутрішні навчання і цікаві проєкти, де можна було реалізувати свій потенціал у колі колег. Зараз я виїхала за кордон, але й досі сумую за колегами та найкращим колективом.

Працював в компанії до вересня 2021 року — все влаштовувало. З того що особисто я цінував це комфортний офіс і різні навчання. По зарплаті все вчасно і як оговорювали, перед Новим роком були приємні подаруночки. Ще мене відразу підкупило що на співбесіді чесно розповідали про всілякі складнощі роботи. Вони ж є у кожної професії і компанії, але тут їх ніхто не приховує, а намагаються покращувати ці проблемні місця.

Працюю в компанії 1,5 року. За цей період зміг кар’єрно вирости. Поряд — чудова команда однодумців та професіоналів.

Задачі нові, цікаві, дозволяють рости та не стояти на місці. Особливо вдячний за підтримку компанії для всіх працівників у цей нелегкий час та рекомендую компанію як роботодавця.

Жуткий сервис.
Не рекомендую никому.
Тем более использовать услугу закупки/выкупа через meest.cn на других китайских сайтах. Меня морозят 2 месяца с товаром, который Мист закупал на Таобао для меня. Товара нет, деньги не возвращают, поддержка прикидывается шлангами — да, мы записали ваше обращение, оно очень важно для нас.

Підтримали: Antonina Motorna

Добрий день!
Нам дуже важливо розібратися в цій ситуації, але за Вашим описом ми не змогли ідентифікувати Ваше замовлення в нашій системі. Уточніть, будь ласка, трек номер посилки або код клієнта, і ми обов’язково розглянемо це питання. Від імені усієї компанії приносимо вибачення за незручності.
З повагою, компанія Meest China

Новый личный кабинет сайта meest china полный отстой, куча ошибок в консоли, для пользователя выглядит как будто нет отклика на клики. Оплатить посылки удается с 10 раза, после выбора посылок просто падает ошибка и не даёт оплатить.
Все грузится супер медленно.
Кабинет не готов к использованию и требует серьезной доработки!
Верните старый кабинет и не мучайте пользователей

Не рекомендую эту компанию, общались с HR Оксана Мюзель, на позицию CIO, проводит интервью, пишут что CV на рассмотрении у заказчика, и потом не отвечает в скайпе неделями.
P.S очень прогрессивная компания, если у вас cv на английском, переводите на Украинский )))

Никита, здравствуйте! в нашей компании никогда не было сотрудницы по имени Оксана Мюзель. Пожалуйста, будьте внимательны, к тому, какой компании оставляете отзыв)
С уважением, Ольга, HRs Meest China.

Вакансії Meest China