16 грудня 2025 0:05
Мав чудовий досвід роботи у компанії. Колектив — дружній, проєкти — цікаві, а керівництво — лояльне до своїх співробітників.
За період роботи отримав не лише хороші знайомства, а й суттєве зростання технічних скілів. Компанія має сильних розробників, відкритих до спілкування, котрі активно беруть участь у ментростві та завжди раді прийти на поміч.
Окремо виділю відсутність мікроменеджменту та бюрократії — всі питання вирішуються швидко.
Залишив компанію з позитивними емоціями.
Якщо знаходитесь у пошуках команди однодумців для професійного розвитку — це місце для вас.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.