19 серпня 2024 12:33

Олександр З, Back-end engineer в nda

Писав на пошту Meduzzen. Запропонували бесіду. З Anastasiia Shaiuk поговорив 5-го серпня. Звичайна хороша бесіда. Позитивно пройшло. В кінці повідомила, що назначить тех бесіду на тій неділі (5 — 9е число). Ще перепитав, чи мені на тій неділі назначать. Підтвердила. Очікував тех. бесіду.
8-го серпня спитав апдейт. Спам перевірив. Відповіді не було. Без поняття, що сталось.
Компанія близько 100 людей. Роблять замовлення, співпрацюючи з клієнтами США, Європи. Думаю, можна цікавий досвід отримати. Є Бек-енд, Фул-стак позиції. Python, і навіть Go♥ пробують. Та авжеж Js є.
В мене склалась така комунікація. Рухаюсь далі


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Вітаємо, Олександре.
Дякуємо, що звернули увагу на цю ситуацію і поділилися своїм досвідом.

Ми визнаємо, що після первинної розмови з нашого боку була допущена помилка в комунікації. Подальший крок у вигляді технічної співбесіди був озвучений, однак через людський фактор та втрату контакту на нашій стороні процес не був продовжений належним чином.

Розуміємо, що відсутність зворотного зв’язку могла виглядати як ігнор або неповага до вашого часу. Нам прикро, що так сталося, і ми визнаємо цю помилку.

Цей кейс став для нас внутрішнім уроком, і ми працюємо над тим, щоб подібні ситуації не повторювалися.

Дякуємо за сигнал і бажаємо вам професійних успіхів надалі.