Вже 20 років ми працюємо з ринками Ізраїлю, Європи, Америки та Канади. Наша місія — допомогати молодим компаніям втілювати свої ідеї в життя. Ми маємо понад 200 успішних проектів та 300 млн. інвестицій, отриманих стартапами. У нашій компанії працюють 150+ розробників рівня Senior та Middle, що з радістю поділяться своїм досвідом.
14 листопада 2019

Unreal Engine 4 / C++ Developer (вакансія неактивна)

Київ, Харків

Необхідні навички

At least 1 year experience with Unreal Engine 4
At least 2 years experience with C++
Experience in OpenGL/ DirectX
Experience with Shaders (GLSL / HLSL)
Intermediate English

Пропонуємо

Working with worldwide names (like BMW, Gett, McKesson) and technical startups with challenging tasks
People-oriented management without bureaucracy
Friendly climate inside the company — previous employees have come back often
Flexible working hours
Business trips to customers
100% paid sick leave
Paid participating in the sports events
Educational budget

Обов’язки

Developing code using UE4
Working with VisualFx
Working with real-time graphic rendering systems
Working with DirectX or OpenGL
Working with shaders (GLSL / HLSL)

Erizos develops tools for the broadcast / on-air graphics render systems (real time rendering systems).

Their tools allow Advance VisualFx, Animations & workflows.

Website: www.erizos.tv

Гарячі вакансії

Всі вакансії