Median Group

Абсолютно несерйозний підхід HR Олесі до роботи та і компанії в цілому. 2 рази проходила співбесіду на посаду Middle РРС. На першій співбесіді обговорила з CMO умови роботи та ЗП. На другій співбесіді Олеся переплутала посилання і я потрапила на співбесіду іншого спеціаліста. На співбесіді СМО наголосив, що має бути надісланий офер, але оферу так і не було. Замість того Олеся запросила мене на співбесіду з тім лідом, обговорила час та день, але знову переплутала і вислала посилання на наступний день. Після цього намагалася скинути провину за свою неуважність на мене. На питання, то буде обговорений з СМО офер чи ні, відповіла, що у них так не заведено і офер з зп буде лише після співбесіди з Тім Лідом і так їй відповів СМО. На питання, то чи оголошена ЗП не відповідає дійсності, нічого не відповіла. Це викликає питання до огранізації найму в цілому і тому, хто там керівник насправді (СМО, Тім Лід чи Олеся), тому що кандидата не можуть знайти вже близько 3х тижнів.

...кандидата не можуть знайти близько 3х тижнів, а по словам СМО, він потрібен негайно і вже немає часу чекати.

Рекомендую українцям уникати цю компанію.

На сайті median-ads.com відсутня версія українською мовою а на FB запускають рекламу московським язиком без вибраного таргетингу мови, вважаю таку рекламу нав’язуванням московського язика.

Підтримали: Mykhailo Horshenin