MD Finance

81...200 спеціалістів
Нікосія (Кіпр)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

I have been working in this company in the Marketing Department for more than 3 years. Friendly team, interesting tasks, there is an opportunity for professional growth.
The company financially supports the interest of employees in learning new languages.

Підтримали: Vadym Donchenko

Worked almost a year in MD Finance and may recommend it as a good place for professional growth, even during the war time in Ukraine

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.