6 липня 2020 14:49

Nadiia Ishchenko, Senior UX-designer

Чудова компанія. Працюю тут майже рік на посаді senior UX/UI designer. Як людина, якій важлива настроєвість і душевність, можу сміливо сказати — це воно. Тут можна в перерві знайти на кухні цікавих співрозмовників, насмажити барбекю на терасі 9-го поверху, чи пограти в покер у п’ятницю ввечері з цікавими людьми. На відміну від великих компаній, які транслюють тексти про «місію і любов до співробітників», в MCPK справді стараються зробити робоче місце максимально приємним, таким, куди вам дійсно захочеться їздити щодня. Але якщо з якихось причин їздити щодня у офіс вам не дуже зручно, керівництво дуже гнучке і легко можна домовитися про зручний формат співпраці. Про керівництво тема окрема, бо ще ніде мені не траплялися такі власники компанії, які не тільки формально транслюють близькість до працівників, а дійсно дуже прості у спілкуванні і привітні.
Окремо хотілося б сказати про те, що компанія дбає про розвиток і добробут працівників. Завжди є можливість скорегувати якісь речі, від сорту кави і видів цукерок на кухні, до робочого обладнання чи необхідних засобів для роботи. Також є можливість вивчати англійську та німецьку в межах компанії, завжди працюють з фідбеком про ті чи інші потреби співробітників.
Звісно, кожен вибирає компанію під себе, і не всім можливо цінні саме такі речі, але в моєму баченні, якою має бути місце роботи, MCPK наближається до ідеалу )))