10 травня 2017 12:26

Anastasiia Derunova, Digital Marketing Manager з 2016 року

Дуже крута компанія і мені дуже пощастило що я працюю в ній. Вперше бачу щоб компанія настільки розвивала своїх працівників різномантіними тренінгами і тренерами, навчальними програмами, курсами. Направду таке ставлення небагато де є і це я вважаю є дуже цінним. Подобається як поставлені всі процеси. Менеджмент компанії грамотний і виважений. Хороші підходи до самої роботи, є гнучкість в процесах і чітке розуміння цілей і куди компанія рухається.

Підтримали:  Anatoliy Putilov Julia Voznyuk

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.