Maxpay

Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Литва, Мальта

31 грудня 2020 15:39

Ruslan Kazmirchuk, Product manager

Всім привіт
Не люблю зайвий раз пОстити і комЕнтити допоки життя не заставить. Так і тут — Новий рік вимагає 😊
Говорити про якісь finetuned процеси найму чи плюшки-пєчєнюшки на кухні мені видається зайвим. Це все — must have, і всі поважаючі себе компанії над цим працюють і забезпечують, власне, з цим все ок.
Я б зробив 2 інші акценти:
1) Сам термін «компанія» першочергово передбачає певну сукупність ЛЮДЕЙ, пов’язаних між собою за певними ознаками, цілями, завданнями, часом який проводять разом і тд, і тп. І вже потім — це може стати юридичною особою з усіма наслідками і процесами (spoiler: «самі ідеальні процеси не (за)працюють без людей» vs. «процес для людини чи людина для процесу» 😊)
2) Так от, MaxPay — це дійсно не просто група людей, пов’язаних професійними обов’язками, а справді КОМАНДА талановитих однодумців, з якою дуже цікаво, приємно і захоплююче щодня. І що ще більш приємно, особисто для мене, така ЛЮДЯНІСТЬ не обмежується командою/компанією (під час адаптаційного періоду, наприклад, мені були раді допомогти всі, за що я дуже вдячний). Але найбільш показовим проявом людяності є висока ступінь СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за всіх оточуючих. Дуже приємно відзначити, що в поточному році MaxPay зробив цілий ряд приголомшливих соціальних проєктів для звичайних і надзвичайних пересічних українців з певними потребами (деталі слід шукати в корпоративних інстаграмах). А ще більше проєктів — в проєкті 😊, в тому числі на наступний рік. І я щиро бажаю їх реалізації, і з превеликим задоволенням до них долучуся