30 грудня 2024 12:54
Пропрацював в цій компанії 2,5 роки фронтендом. Отримав офер за 6 днів до повномасштабки. Дуже вдячний за те, що повірили в мене і не реджектнули по при всі тяжкі обставини на той час. В мене була дуже крута команда і проект! Всі знають свою справу і роблять її на 10/10! Також у часи жорстких блекаутів компанія організовувала спейс для роботи, що було дуже зручно. Вдалося побувати навіть на корпоративі і познайомитися з людьми з компанії вживу. Також в цій компанії працює дуже крутий бухгалтер!! Всі найскладніші питання з моїм фопом вирішувались моментально. Марина ти супер! Дуже шкода було уходити але все колись закінчується( дякую Maven за все! Я буду сумувати..
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.