6 лютого 2023 11:36
Працював в компанії трохи більше двох років на посаді Digital Marketing Manager. Якщо коротко, то компанія офігезна, команда ще краще, можу впевненно рекомендувати роботу в цій організації.
Компанія підтримує та сприяє ініціативам та саморозвитоку робітників. Це ідеальне місце для тих, хто цінить свободу та довіру. Мені подобалось, що в Maven працюють зацікавлені люди, яки не приходять відсиджувати свої години, а приходять чогось досягти та дійсно вливати на щось.
Компанія відкрита та прозора, що дуже допомогає як в комунікації, так і в роботі. Тут завжди вчасно платять, регулярно проводять перформанс ревью та дають корисні відгуки. Офіс в Києві дружній, комфортний для роботи та зручно розташований.
Не хочу писати надумані мінуси, а раціональних як на мене і немає. Тут дуже важливо чи людина підходить по цінностях. Якщо є фіт між цінностями, менеджментом та людиною, все буде круто. Якщо ні, то це одразу буде відчутно всім сторонам процесу.
Компанія невелика, тому тут немає ліміту для зростання, ідей та їх реалізації. Якщо в вас є бажання робити цікави задачі, створювати ефективні процеси та бути в одній команді з розумними людьми, то Maven саме для вас.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.