2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Доброго дня! Таке враження, що ваш продукт maudau.com.ua не тестується взагалі. Для прикладу, корзина містить товари, що були додані ще в минулому замовленні, фільтрація товарів живе своїм життям. Словом, баг на базі... Про підтримку взагалі мовчу.

Доброго дня, Андрію!

Нам шкода, що Вам довелось зіштовхнутись з вказаними багами в нашому продукті. Наша команда продукту працює над тим, щоб в подальшому таких проблем не виникало і нашим Гостям було зручно користуватись нашим сервісом.

Дякуємо за Ваш відгук і зауваження, вони цінні для нас.

Маю не надто позитивний досвід комунікації з HR компанії. Після 3 інтервʼю обіцяли надати зворотній звʼязок в кінці тижня. Наприкінці тижня, після мого запитання по фідбеку, рекрутер пообіцяла надати відповідовідь в понеділок, однак знову перепитавши в обумовленний день, маю досі проігнороване повідомлення.

Дмитро, доброго дня!
Нам прикро, що так сталося і вам довелось зачекати фідбек по результатам співбесіди. Просимо вибачення і дякуємо, що залишили відгук, він допоможе нам стати краще.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.