2 відгуки

Доброго дня! Таке враження, що ваш продукт maudau.com.ua не тестується взагалі. Для прикладу, корзина містить товари, що були додані ще в минулому замовленні, фільтрація товарів живе своїм життям. Словом, баг на базі... Про підтримку взагалі мовчу.

Доброго дня, Андрію!

Нам шкода, що Вам довелось зіштовхнутись з вказаними багами в нашому продукті. Наша команда продукту працює над тим, щоб в подальшому таких проблем не виникало і нашим Гостям було зручно користуватись нашим сервісом.

Дякуємо за Ваш відгук і зауваження, вони цінні для нас.

Маю не надто позитивний досвід комунікації з HR компанії. Після 3 інтервʼю обіцяли надати зворотній звʼязок в кінці тижня. Наприкінці тижня, після мого запитання по фідбеку, рекрутер пообіцяла надати відповідовідь в понеділок, однак знову перепитавши в обумовленний день, маю досі проігнороване повідомлення.

Дмитро, доброго дня!
Нам прикро, що так сталося і вам довелось зачекати фідбек по результатам співбесіди. Просимо вибачення і дякуємо, що залишили відгук, він допоможе нам стати краще.