Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

Mate academy

Очень любопытно, что нет ни единого негативного отзыва. Как так?

Сам дивуюсь ¯\_(ツ)_/¯

Только получил оффер после пройденного курса QA и смело могу заявить, что в Украине лучше курса вы не найдете. Невероятный тренер с бесконечным обьемом знаний, семейная атмосфера и все, чтобы ты прогрессировал как можно быстрее. За 3 месяца ты в полном обьеме получаешь программу, которую обычно преподают год. И все это с инновационной для стран СНГ программой оплаты. Никакой университет даже рядом не стоял!

Mate, спасибо <3

Завершила курси з Java в Mate Academy в липні, а вже наприкінці серпня отримала офер. Від навчання залишилися дуже позитивні враження: актуальна та добре структурована навчальна програма, постійні code review, які навчили писати код, що не просто правильно працює, а й який буде легко розуміти та підтримувати у майбутньому, підготовка до співбесід та допомога у пошуках роботи. Хочу подякувати всій команді Mate Academy та своїм одногрупниками за насичені та цікаві місяці навчання й побажити успіхів та подальшого розвитку!

Уже оставлял коммент на форуме (dou.ua/...​rums/topic/23173/#1925517), кое-что и тут напишу
Я очень рад, что закончил эту академию, чуть подробнее — на форуме можно глянуть
Могу сказать, что закончилась моя первая рабочая неделя, делаю успехи, и дальше больше)
Mate — еще раз вам спасибо, лучшие просто

Пять месяцев назад началость моё обучение в Mate Academy на направлении java. Сегодня был мой 3-й рабочий день в банке на позиции java разработчика.

Привет! Если ты читаешь мой коммент, то наверное размышляешь над тем поступать ли тебе на курсы от МА.
Во-первых, лично я считаю, что нельзя идти на курсы если ты сам не потратил хотя бы месяц самостоятельного изучения базы. Ты должен понимать, что тебе очень нравится писать код, напрягать мозг, бесконечно искать решение нереально сложным задачам и от этого всего ты должен кайфовать. ))
Во-вторых, если ты готов сказать себе что у тебя хватает энтузиазма заниматься программированием сделай вывод исходя из своего самостоятельного обучения. Например, я отметил, что курсы идеально подойдут если ты:
— тратишь много времени на изучение, частенько блокируешься;
— у тебя есть свойство «подзабивать» на пару дней;
— ты точно не знаешь какую очередную технологию выучить;
— тебе нужно много заданий и их код ревью;
Как по мне в МА очень сильная система фуллтайм обучения, которая решает вышеописанные проблемы: 2 Q&A митинга на день, 1 лекция и постоянная практика на протяжении дня (домашки, техчеки, экзамены).
Плюс ко всему, прошу обратить внимание, что в МА есть очень крутая функция в виде изучения английского (небольшие групки с преподавателем в зуме), и эта функция доступна даже после трудоустройства.

Я надеюсь, что помог с решением.
Удачи!

Всем привет!

Пару недель назад я закончила курс UI/UX Design в Mate, а сегодня я уже работаю в крутой компании!

В Мэйте я чувствовала себя частью одной большой и дружной команды, где менторы не просто тычут носом в ошибки, а поддерживают в любом вопросе, вдохновляют.
Идя на курс полного дня, будьте готовы вложить силы, ведь отсидеться не получится, с утра и до 5 вечера минимум вы будете полностью поглощены в мир дизайна. А Андрей хоть 20 раз напомнит, что домашку пора сдавать)

Не буду скрывать, иногда было очень тяжело, но все мы справились (ну почти все). Мы прошли и огонь и воду, и экзамены и Behance и теперь чуть ли не каждый день мы поздравляем друг друга с оферами!

Мне даже грустно, сейчас я создаю прототип сайта и думаю о том, что сказали бы Женя и Ануш о моих решениях, а также постоянно крутится в голове коронная фраза Ярослава «Не усложняй!».

Вот и вы не усложняйте себе путь к достижению цели стать крутым специалистом — доверьтесь Профессионалам!

Спасибо всей команде Мейт! Аня, Рома, Ярослав, Ануш, Женя, Андрей, Лэся, Макс — вы лучшие!

Про Mate Academy дізналася абсолютно випадково із реклами в Gmail. Дуже зацікавила модель співпраці та сама програма навчання. Після проходження курсу можу з упевненістю сказати, що в Mate знають як підготувати класного технічного спеціаліста, навіть якщо ти все своє попереднє життя був гуманітарієм.
З переваг хотілося б відзначити:
— full time навчання. Для когось це може видатись і мінусом, адже не зручно поєднувати основну роботу із курсами. Однак для мене це однозначно плюс, адже звикаєш до графіку і вчишся себе дисципліновувати і не гаяти час на непотрібні речі.
— постійна підтримка з боку менторів і координаторів. Це не лише щоденні Q&A, але й можливість проконсультуватися із будь-якого питання щодо навчання та пошуку роботи.
— підтримка під час пошуку роботи. Це не лише допомога в пошуку першого місця праці, але й моральна підтримка на кшталт «як не впасти в депресію, поки входиш в айті».
— підтримка протягом всього терміну співпраці. Важливо, коли ти вже маєш певний досвід та плануєш змінити поточне місце роботи.
— ну і, напевно, найбільш важливий плюс: неймовірні люди, які працюють в Mate. Навчання з ними було веселим, класним і точно незабутнім.
За час навчання тут, я не знайшла мінусів, тому якось так.
Дуже раджу Mate Academy, якщо ви бажаєте успішно стартонути в професії. Тут вам з цим точно допоможуть.

Не буду мурыжить с предисториями и тд и тп. Если вы считаете что сами сможете выучить по сути профессию за 4 месяца, то мейт всеравно для вас, так как вы сделаете с их помощью это быстрее и намного качественнее. За вами будут приглядывать и помогать в топорные моменты)

Помимо всего вы будете в среде где люди такие же как и вы хотите выучиться и самореализоваться и полюбому вы найдете единомышленников, это пожалуй очень важный аспект, возможно вы найдете себе новых друзей и не только)
И да, когда вы учитесь не сами, вы можете тянуться за кем то, это, лично мне, помогало стать лучше)

Если вдруг захотите лично чтото спросить пишите мне в телегу @BALLIKA

P.S. Учился на джаве и благодарен каждому в команде, каждый по своему хорош)

О курсах по QA в Mate , рассказали друзья ) сразу скажу что у меня не было технического образования ,и я реально очень переживала как буду осваивать материал ,но большой плюс Mate, в том ,что четко выстроен план обучения , если возникали вопросы на них сразу можно было получить ответ ,менторы действительно 24/7 спасибо Роме и Ярославу ,которые интересно все рассказывали и отвечали на вопросы ,даже на выходных ))) здесь отличная платформа для развития ,а еще спасибо Леси которая помогает на протяжении всего курса ))) вообще все так четко выстроена что у Вас будут все шансы получить оффер ) ожидания оправданы!!

Почну з того, що колись і сам був тут, читав відгуки, аналізував і вирішував чи довірятись команді Mate Academy, чи все ж таки і далі продовжувати самостійне навчання.
Як для мене значну роль відіграв той фактор, що курси являються інтенсивом, кожен день з ранку до вечора ти вивчаєш те, що потрібно буде тобі на реальних проектах.
Мені якраз у свої 32 роки і потрібно було пришвидшити темп навчання.
Також вся команда реально зацікавлена в твоєму успішному закріпленні матеріалу, а лекції проходять в інтерактивному форматі під час якого ти пишеш код, відповідаєш на запитання та аргументуєш свою відповідь, а не просто пасивно прослуховуєш тему.
Якщо бути лаконічним, то витраченний час і сили варті того на всі 100%. Якщо ти розраховуєш те, що буде легко і в «розвалочку» то тобі точно не за адресою )) Якщо хочеш реальних результатів за короткий термін, то тобі сюди.
Всій команді величезна подяка за їх працю і терпіння.

Черкну пером и я немного.
Ребята, всё что написано ниже, чистая правда. Подписываюсь под каждым словом.
Даже в это не спокойное время, каждый день, студенты Mate находят работу. Среди них и я.
Огромное спасибо Mate Academy за их труд.

Ну что ж, настало и мое время. Пишу этот отзыв, как говорил Леонид Ильич — с чувством глубокого удовлетворения!
Мне 34, чуть больше года назад я не знал что такое HTML, а сегодня я получил свою первую зарплату как фронтенд разработчик. Но, обо всем по порядку.
Где то после 30 меня начали мучать экзистенциальные вопросы — стабильность, серьезность, перспективность, общий вклад и важность своего дела, все это как то раньше не очень заморачивало, а тут вдруг пришло. Универ я закончил для галочки, больше для родителей и чтоб откосить от армии, по сути професии не имел и ничего толком не умел, это начало напрягать и нужно было что то решать.

Не буду описывать зачем выбрал программирование, думаю плюсы этой професии и без меня все знают. Фронтенд зацепил потому что люблю я эти все штуки яркие, кнопки цветные, ховеры, фокусы, все отьезжает/заезжает, шевелится — кайф. Плюс — сразу видно результат работы, можно маме, друзьям показать.

По началу мой план был такой — помимо основной работы, 2 часа по вечерам я занимаюсь фронтендом и через пол года bingo, работа у меня в кармане...so naive)
Прошло пол года, я понимаю что по прежнему ничего толком не знаю и нужно что то менять. Благо бабки отложенные были, решил бросить основную работу и фул тайм заняться разработкой. Прошло еще пару месяце, уже вроде что то получаеться но с такими знаниями не то что на работу не возьмут, но даже на стажировку я вряд ли попасть сумею, не было целостной картины в голове — что конкретно делать для того чтоб стать интересным работодателю. Я начал задумываться про помощь со стороны. К платным курсам я относился с большим скептицизмом, цены на них не маленькие, а гарантии никто не дает и тут я узнал про Mate Academy. Схема идеальная, я ничем не рискую, главное что мне понравилось во всей этой истории, что никто с меня не просит денег вперед и это стало решающим фактором.
Так получилось что я легко прошел отбор (как узнал потом, людей бывало по два раза заворачивали) и зимой стартанул вместе со своей группой.

Вот тут начался конкретный движ, с утра и до вечера, буквально семь дней в неделю мы трудились. Каждый день лекции, задачи, работа над проектами, тех чеки, код ревью...ух.
Два экзамена и не для галочки, по верстке я здал норм, а по JS уже в притирочку, даже нервишки начали шалить, группу людей из нашей группы мы после этого экзамена больше не увидели.
Потом React и по окончании 4.5 месяцев учебы подготовка резюме с подачами на вакансии.
Скажу сразу, что процентов 80% народа из нашей группы, нашло работу в первый месяц по окончанию курсов и это в условиях карантина. Я немного дольше, но это сугубо мои личные дела — не хотел на удаленку (в карантин были только такие вакансии), искал идеальный стек, идеальное местоположение работы, не особо нуждался материально и мог подождать.

В итоге выстрелил и я, — React, Next.js, MobX, чуваку выдали MacBook Pro, место с видом на Андреевскую церковь, 20 минут на трамвае до дома)

И да, теперь я должен денег в Mate Academy, но они отработали и заслужили каждую копейку, я получил свою мечту, а разве можно оценить мечту какими то там деньгами?

Всем привет! Не так давно я закончил курс front-end в Mate Academy и хочу оставить небольшой отзыв. Возможно он поможет тем, кто сомневается или никак не решиться сделать первый шаг. Могу вас уверить, что самое большое о чем вы будете жалеть, это то что не сделали этот шаг раньше.

Не хочу повторяться про бесплатный (и, практически, безлимитный, было бы желание) английский, алгоритмический клуб, код-ревью, тех-чеки и другие плюшки, а выделю три основных пункта, которые я вынес за время обучения в МА.

В первую очередь хочу подчеркнуть основное отличие Mate от курсов с традиционной моделью «деньги вперед». У меня был опыт прохождения таких курсов, как оффлайн, так и онлайн и, могу сказать, что главная проблема это даже не качество курсов, а психологический барьер, когда заплатив немалую сумму денег ты ожидаешь получить взамен результат, т.е. между тобой и курсами образуются взаимоотношения как между «покупателем» и «продавцом».
В случае же с Mate вы находитесь в отношениях равных партнеров, вы находитесь в одной лодке и двигаетесь ко одной общей цели (потому что от вашего успеха напрямую зависит успех и развитие МА).

Во вторых, хочется выделить программу и учебный процесс в целом. Это очень насыщенная, хорошо продуманная и грамотно составленная программа, которая постоянно обновляется и дополняется в соответствии с последними тенденциями и «best practices» в разработке. Вы должны быть готовы к плотному графику и довольно высокой нагрузке, которые в последствии выработают у вас навыки самодисциплины и планирования.

В третьих, хочу отметить комьюнити и ту дружескую атмосферу, которую выстроили в среде МА. Здесь ты не чувствуешь себя брошенным на произвол судьбы, если ты застрял тебе всегда придут на помощь и помогут, на любые, даже самые глупые вопросы, преподаватели и менторы готовы отвечать чуть ли не в режиме 24/7. Также проходят регулярные оффлайн нетворкинг встречи (где можно вживую пообщаться с командой и бывшими выпускниками, которые уже работают в крутых компаниях), вебинары, хакатоны и другие коллективные активности.

В завершении хочу поблагодарить всю команду Mate Academy, всех преподавателей, менторов и координаторов за то, что помогли добиться поставленной цели и пожелать еще большего развития и роста. Вы делаете очень важное и полезное дело и вносите значительный вклад в развитие IT-индустрии страны.

Только что выпустился из Mate, нашел работу Junior Frontend Developer в течении первых 3-х месяцев обучения. До этого учился сам около полугода, подавался на вакансии, но рекрутеры даже не хотели рассматривать мое резюме. Я считал, что курсы особо не нужны, можно выучить все самому, но все-таки сдался и пошел в Mate по рекомендации моего друга, который уже там отучился.
Честно говоря, даже после начала курса еще сомневался, стоит ли это того, но после месяца учебы я начал понимать в чем фишка Mate (про другие курсы ничего не скажу, но слышал от своих сокурсников, что они были очень довольны платными курсами, т.к. на них всем безразличен твой результат).
Я выделил несколько сильных сторон обучения в Mate.

1. Очень крутая ПРОГРАММА обучения. Домашние задания тесно связаны с практическими задачами, с которыми мы будем сталкиваться на работе. Кроме того, очень круто подобраны задания для понимания различных концепций, например, после нескольких заданий ты мы уже четко понимали что такое closures, prototypes и спокойно их использовали. Т.е. после выполнения ДЗ, ты реально будешь понимать как писать код и решать конкретную задачу=)

2. Культура написания кода. Чистый код, понятный нейминг, DRY — все это буквально вдалбливалось в нас с первого дня обучения =). Я, конечно, шучу про вдалбливание, но этому уделяется очень много времени. Каждое домашнее задание очень тщательно ревьюилось менторами, они оставляли подробные комментарии по всем ошибкам и недочетам. Получить ревью на свой код от практикующего разработчика — очень ценно.

3. Очень сильное окружение, которое мотивирует и помогает обучению. Не знаю как там другие группы, но у меня была очень дружная. Мы постоянно созванивались друг с другом, подсказывали, поддерживали, плакались, когда было тяжело. И вот так, помогая, коммуницируя с другими, мы сами росли как разработчики.

4. Команда Mate — очень крутые ребята. Вкладывать столько усилий в нас, без каких-либо гарантий на то, что их инвестиции окупятся — это неоценимо. Только представьте, 4 месяца, 5 дней в неделю, с 9 до 18 объяснять людям «элементарные» вещи, курировать 30 человек и ревьюить тонны говнокода, при этом успевая разрабатывать собственную платформу, что это, если не искреннее желание помочь нам? Кроме того, после обучения у тебя остается бесплатный доступ ко всем курсам компании, возможность посещать speaking club и оставаться в окружении своих единомышленников. Уже только это окупает стоимость курсов с лихвой).

5. Классная подготовка к трудоустройству. У Mate тонны опыта в трудоустройстве студентов, они точно знают, как составить классное резюме, подготовиться к собеседованию с HR и тех.специалистом. Это экономит минимум месяц собственного опыта составления резюме и подач на вакансии.

Я очень благодарен всей команде Mate Academy и моим одногруппникам за помощь и поддержку, а тем кто думает для себя, идти или не идти на курсы, я скажу, что это самый прямой путь к тому, чтобы заложить в себе фундамент хорошего разработчика и начать получать коммерческий опыт.

Хочу подписаться под каждым словом отзыва Alexander Gurov. Мы учились с Сашей вместе в группе. Могу добавить, что после окончания учебы, имея сильную базу в HTML/CSS/JS/TS/React, я начал самостоятельно разбираться в других фреймворках, которые мы не проходили(React Native, VueJS, NextJS). Тоже самое я наблюдал и за другими ребятами из нашей группы.
Что это значит для вас, тех, кто раздумывает над поступлением в академию?
Кроме всех ранее перечисленных преимуществ Mate Academy на рынке образования, я могу выделить еще один важный фактор — они научат вас тому, как правильно учить новый материал, как правильно и эффективно искать новую информацию. Это то, что я взял для себя. И этот навык несомненно пригодится вам после окончания обучения.
Хочу выразить огромную благодарность всем причастным к тому, что я за такой короткий промежуток времени освоил Front-end и устроился на работу React Native разработчиком.
Mate Academy — <3

Говоря о Mate academy, я могу выделить три основных качества:
1. Преподаватели с огромным коммерческим опытом. Благодаря этому они могут не просто давать «сухой материал», а разъяснять его практическое применение. Также отдельного упоминания заслуживают менторы, контактировать с которыми придется часто, ибо домашних заданий в академии много. Ну, а что вы хотели? Отдохнуть и расслабиться в период учебы не выйдет, будьте к этому готовы :) Так вот, менторы — это тоже практикующие разработчики, которые будут помогать с возникшими трудностями и давать вам развернутый фидбек по вашему коду, благодаря чему вам удастся усовершенствовать свои скиллы. Кроме того, они будут тщательно вас готовить к техническому собеседованию посредством еженедельных техчеков.
2. Рабочий процесс. Я не ошибся в названии пункта, это именно «рабочий процесс», а не просто учеба. Учиться вы, разумеется, будете, но изучать азы верстки, js или react будете исключительно на практике, а по вечерам читать теорию. Благодаря такому подходу, вы будете понимать, что ждет вас на будущей работе по специальности и постепенно входить в процесс.
3. Оплата после обучения. Да, до и во время обучения вы не платите ни копейки. Оплачивать за обучение можно после трудоустройства, отчисляя процент от заработной платы. Это ли не гарантия, что в академии действительно заботятся о знания студентов?

И в качестве post scriptum: после окончания обучения в Mate academy, вы можете продолжать получать доступ к их бесплатным курсам английского языка, алгоритмическому клубу (занятия проходят еженедельно), что особенно важно для программистов и, главное, остаетесь в этом теплом комьюнити разработчиков
Благодаря Mate academy я получил возможность заниматься любимым делом.

Вже так багато відгуків написано, що навіть не знаю, що додати) Mate academy справді круті, і роблять все заради своїх студентів, підтримка відчувається не тільки протягом усього навчання, але й після знаходження роботи) Викладається сучасний матеріал, з хорошою теорією, і дуже багато практики) на всі питання завжди дадуть відповідь і пояснять все, що незрозуміло) курси справді дуже інтенсивні, і потрібно віддавати всього себе, але воно цього варте, якщо ви мрієте про ІТ) + у вас появиться велике комюніті) і також нестандартна схема навчання, яка не повинна нікого лякати)
Якщо у мене питаються на які курси по програмуванню піти, то я без сумнівів відповідаю — тільки Mate academy)

Побачивши інформацію про Mate Academy, та їхню схему, скажу чесно,мене це відштовхнуло. Бо я ніколи не чув про таке і навіть не здогадувся про існування таких курсів. Але так як самому недостатньо вивчитися, я вирішив ризикнути, бо як правило курси за які ти платиш зразу, розвелося дуже багато і ніхто не знає, чи попадеш дійсно в круту академію чи ні. Тому я ризикнув і спробував Mate. Я вже закінчив навчання, і не було ні одного дня, щоб я пожалів про своє рішення. Відношення до студентів лояльне і суворе одночасно, що дає змогу тримати свою дисципліну. Тренери знають свою роботу, а їхні помічники, виконують свою справу на 300%. Матеріали сучасні, вивчення сучасних технологій, англійські курси, кікофи, мітапи і це тілтки початок переваг Mate Academy.
Якщо досі хтось сумнівається, без роздумів вступайте в ряди Mates community, де тобі завжди дадуть відповідь і допоможуть.
Головне власне бажання та впертість, а Mate розширить ваші здібності.
P.s: знайшов роботу на 3 місяць навчання, що доказує про професійність цієї академії.

Сьогодні згадав, що ще рік тому, сидів на колишній роботі і думав «що я роблю з своїм життям не так?» Спершу скажу, що років 5 тому я вже намагався почати свою ІТ кар’єру, (якось зустрілись з однокласником, посиділи, поговорили що ІТ сфера це цікаво і перспективно)але буквально за місяць я на це все «забив». П’ять років потому, думаючи з чого починати, які курси обрати і тд згадав за цього однокласника, дзвоню, а він таки вивчився, перебрався в Київ і ні трішки не шкождує, порадивши мені курси які закінчив сам — Mate Academy. Тепер і я всім знайомим розповідаю про ці курси=) Вирішив розповісти і тим кого не знаю! От такий ліричний відступ.

Почитавши коменти, не буду повторюватись що Mate Academy це сім’я, де тебе підтримують і допомогають у всьому. Але це так і є! Спочатку я пішов на вечірні курси, провчишись 3 місяці, я зрозумів, що поєднувати з роботою стає важко, звільнився і всього себе присвятив навчанню(додам, що в мене є сім’я, дитина до року і кв в кредит, але в мене була впевненість у тому що я не залишись без роботи на довго), ті хто думають що можна вчитись по 20 годин в тиждень достатньоб то дуже помиляються, мінімум по 40 годин в тиждень потрібно витрачати на цю стихію. Всі хто читає цей комент, можу сказати що все можливо, тебе навчать і допоможуть знайти свою першу роботу в ІТ. Без цих курсів, я б напевно не змінив своє життя і роботу так швидко

PS: тим кому за 30, скажу що «ще не пізно починати вчитись!» навіть більше, в моїй групі були ті кому за 35!

История банальна, как и у многих, сходив на платные одни из Киевских курсов которые обещали научить и помочь с трудоустройством, все было сладко только до оплаты... Во время учебы стало понятно что ты никому не нужен, преподаватели получают З.П. и им все равно как ты усваиваешь материал, и понятно ли тебе все или нет... Немного поработав после курсов в компании из 5 человек, и походив по собеседованиям я понял что нужно поднимать свою квалификацию и двигаться дальше, поскольку я не получил необходимых знаний для нормальной работы и развития. Уволился, и принял решение пойти все таки к профессионалам, и учиться лучшему у лучших, и это Mate Academy безмерно благодарен всей команде, у которой индивидуальный подход к каждому студенту, весь материал дается на доступном и понятном языке, с огромным количеством примеров, и объясняется до тех пор пока студент не
разберется, и все поймет. Постоянная круглосуточная поддержка TA команды которая сделает вам code review, укажет на все проблемы и подскажет как сделать лучше. И в финале вам окажут максимальную помощь, с трудоустройством, помогут составить профессионально резюме, подготовится к собеседованию на всех этапах. Английский куда ж без него =) уникальная возможность учится у носителя языка, и целой команды которая поможет вам подтянуть грамматику, улучшить произношение и т.д... и самая на мой взгляд классная фишка, это сопровождение на протяжении всего контракта, вы имеете доступ ко всем материалам, команде, и возможность записаться на любые дополнительные курсы, которые захотите пройти что бы поднять свою квалификацию, получить новые знания для получения более быстрого карьерного роста соответственно и З.П... P.S. Огромное спасибо всей Mate Academy команде вы сделали мою мечту реальностью, и продолжаете делать мою жизнь лучше.

Курси дуже круті. Колектив компанії і ментори ще крутіші.
Мій друг порекомендував мені МА, коли я шукав курси по програмуванню. І от ще до закінчення курсу FS мене взяли на роботу. Колектив компанії робить усе від них залежне, щоб студенти, як найшвидше найшли роботу. Буду рекомендувати усім.

Хочу развеять стереотипы всех будущих студентов МА и рассказать как все было на самом деле.
Ну начнём, сперва, я подала заявку на курс, потом мне пришло письмо на почту и во вложении было вроде 7 ссылок на ресурсы для подготовки к тестовому, было отведено 14 дней на подготовку. После этого, я попросила тестовое и на выполнение было дали 3 дня и проверка где-то дня 3. По истечению данного срока получила фидбек, что все проверили и мне было назначено собеседование. (Как человек проходящий реальные собесы, то ничего подобного, что собес в мейте это как на джуна в компанию, неет :))
Тут проходило все в онлайн режиме, сначала со мной пообщались, потом дали маленький тест в Гугл форме и на английском ещё. Точный ответ по прохождению на курсы я получила где-то через два дня. То есть грубо говоря вступительный период длился месяц.
Многие говорят, что зачем все эти тяжелые тесты для поступления на курсы, за которые ты будешь потом ещё и платить. Я лично думаю, что это сделано специально, чтобы отыскать мотивированных ребят, которые готовы расти, в первую очередь над собой та и плюс это круто, ибо когда ты готовился к тестовому, то уже на курс не нулем приходишь.
Обучение в мейте это очень крутая вещь. Я училась в формате онлайн, что очень удобно с точки экономии времени, обучение проходило на реальный проектах, опытные менторы, а что может быть лучше, чем учиться у профессионалов, постоянные фидбеки о дз и вообще помощь ментора, нереальная команда поддержки, которая помогает в дальнейшем с процессом трудоустройства, а так же профессионально развиваться.
Так же на данных курсах есть английский, что не мало важно в сфере IT, английский на любой вкус, разговорные клубы с носителем, грамматические классы.
Ну надеюсь, теперь стало яснее что к чему и как все проходит, но настоятельно РЕКОМЕНДУЮ попробовать, ведь «не попробуешь — не узнаешь» :)
И если вдруг не вышло с первого раза, то попробуйте ещё, ведь если смог один, то сможет каждый!!
А вообще, я безумно благодарна Роме и Анне за такую концепцию и за то, что они улучшают процесс обучения в нашей стране. Ведь на сегодняшний день качественные курсы стоят не малых денег, а тут ребята не просят у вас ни копеечки до момента трудоустройства та и по 17% при зарплате 100$ тоже не просят. После окончания курсов вы будете получать достойный уровень зарплаты, честно. Так что грех не поделиться, ахахах и плюс, думаю, из вас никто б не согласился бесплатно работать, то чего ребята должны :)
Свой оффер я получила ровно через 3 месяца после начала курса. И да, он мне не легко дался, но оно безусловно того стоит!
Ин конклужн Mate Academy для тех, кто настроен решительно изменить свою жизни и имеет мотивацию на работу, а ребята только с радостью помогут в этом. I recomend it!

Я зараз працюю програмістом як мріяв ще з самого дитинства, і в цьому мені допомогли «Mate academy».
Моя історія можливо банальна: я хотів бути програмістом ще з самого дитинства, але до 11 класу не було на чому тренуватись (хоча за те, що я зробив самий простенький сайт для школи, мені вчителі дозволяли іноді тренуватись на шкільних компьютерах). Потім коли в 11 класі заробив грошей на ноутбук то приділяв час ЗНО. Вчився середньо в школі тому думав що на «програміста» в університет не поступлю, тому пішов на інженера матеріалознавця. За перші роки університету звикав до великого міста, освоювався, підробляв, і про свою дитячу мрію згадав влітку після третього курсу. Але, знову ж таки, потрібні були гроші «зараз», а вчитись довго, то і тоді я відклав це діло. Після 4 курсу я почав читати літературу по саморозвитку яка мені сильно надала стимулу і я вирішив для себе серйозно взятися за свою мрію і не відступатися. Я обрав собі мову, паралельно проходив курси на JavaRush, виставив резюме на багатьох сайтах пошуку роботи, але ніхто мені не писав. Я також відправляв резюме багатьом компаніям і також без відповіді(на той момент я розумію що резюме в мене було м‘яко говорячи нулячим). І так тривало місяць, поки мені не написали з Mate academy і з Luxoft(на навчання з якого візьмуть на роботу кращих). Я був радий що за місяць я здвинувся з місця і обдумавши, вирішив підти в Mate про що потім не пошкодував. Пройшовши співбесіду, тести і тестове завдання мене прийняли і я був дуже радий. Я там був як в сім‘ї, в нас був викладач у котрого наша група була перша, ми звикали одне до одного, але після закінчення курсів можу сказати, що Богдан найкращий викладач який вчив мене програмуванню. А наша HR, Леся, навчила нас як правильно складати резюме щоб його помітили. Також вона нам сильно підняла самооцінку якою ми також не могли похвастатися. Зараз я розумію що мені не вистачало для оферу самооцінки, знань та підтримки котрих мені тут надали. Навіть іноді шкодую чому ми не зустрілись раніше =)

Mate academy повірили в мене. Дали шанс для того щоб ввійти в ІТ вже як спеціаліст вище рівня Junior. Основна проблема в тому, що у мене досить високі вимоги для роботи. Але ком’юніті домогає і в цьому. Таку неймовірну кількість вакансій надсилають просто люди, які мене ніколи не бачили і не чули, але хочуть допомогти з пошуком роботи, яку я б ніколи не знайшла сама. І час витрачається ефективніше. Менше — пошуків, більше — коду.

Раньше я сомнительно относился к IT курсам, потому что везде было условие, что сначала заплати денег, пройди обучение, а устроишься ли ты на работу неизвестно. Я как студент не мог особо позволить себе рисковать финансово, но когда я случайно увидел курс от Mate Academy, увидел их условия сотрудничества, я сразу понял, что это то что мне нужно. Мне очень понравилось, что технологии изучаються до мелочей, что организаторы при необходимости помогают разобраться в ложных моментах, что после выполнения заданий они проверяються специалистами, которые дают советы по тому как было бы лучше сделать. Также мне понравилось, то что в данном курсе получилось совместить дружеские и деловые отношения и поэтому обучение не является напряжённым, а наоборот приятно находится в этом обществе. Кроме того сдесь оказыветься большая поддержка в плане устройства на работу в отличии от других курсов.

Вже давно задумувався над додатковими курсами по програмуванню, адже самому дуже складно розібратися і почати працювати у цій сфері, переглядав кучу різних платних курсів, але як правило такі курси коштують n-ну суму грошей, а в результаті ніхто не гарантує того що вони дадуть все для роботи і дозволять легко знайти свою першу роботу в ІТ. І я по рекомендації спробував вступити в Mate і ні разу не пошкодував. Круті тренери, класне ком’юніті, куча мітапів, власна англійська, люди зацікавлені допомогти тобі здобути вірні знання та влаштуватися на роботу. Тому без ніяких сумнівів рекомендую всім хто хоче займатися програмуванням і задумується над навчанням вступати сюди, адже Mate це не просто курси, Mate це твоя ІТ сім’я.

За всё время, что я занимаюсь программированием, я был на различных курсах, разной продолжительности, и как обычно, денег заплатил, курс прошел, сертификат получил, а дальше никому он не нужен, работы нет.
Нашел Mate Academy тут на dou.ua в календаре, сначала удивился за оплату после обучения, начал читать отзывы и все сомнения отпали. Удобно, что проходит все в онлайн и есть записи занятий. На данный момент, я получил информации и практики больше, чем на каких-либо других курсах, очень доволен, буду рекомендовать знакомым, кто хочет заняться программированием.

До Mate Academy я был на 2 разных платных курсах Java по пол года каждый, но как это часто бывает — денег заплатил много, а работу после них так и не нашел. Наткнулся на Mate совершенно случайно в интернете. Сначала немного опасался, т.к. редко встречаются курсы с «послеоплатой», и у меня тут не было знакомых, которые могли бы хоть что-то рассказать.
Но в результате я все таки решил рискнуть и поступил на обучение по Java. И сейчас ни секунды об этом не жалею. Хочу сказать, что никогда ранее не встречал такого крутого коллектива, уровень обучения на высоте, все доступно и главное все знания подаются только необходимые в реальной работе. Есть бесплатные уроки английского, различные клубы (книжный, алгоритмический), сходки (Networking-party) раз в месяц, что бы пообщаться лично!
В общем я очень РЕКОМЕНДУЮ Mate Academy всем кто только начинает старт в IT и хочет получить любимую работу уже через 2-3 месяца, потому что тут так же в этом помогают, проводя специальные HR-вебинары, подготавливают к собеседованию и помогают правильно составить резюме.
И самое главное — все ЭТО доступно в любой области, городе и даже селе, потому что проводятся занятия в онлайне.

Еще будучи в Mate Academy студентом, я видел, как команда для тебя старается и делает все, чтобы твои знания росли. Даже после окончания курсов и трудоустройства про тебя не забывают. Постоянные уроки английского, различные advanced курсы (например, алгоритмы), коммуникация с HR и крутое комьюнити — это все здесь.
С недавнего времени перешел Mate Academy на позицию разработчика. Теперь, увидев работу команды изнутри, я в очередной раз для себя подтвердил, что это лучшее место для обучения и старта карьеры в IT.

Дуже вдячний команді Mate academy що допомогли знайти мою першу роботу в ІТ.
Курси дуже продумані і цікаві. Безліміт на уроки з англійської. Уроки проводить native speaker Завжди готові допомогти у вирішенні будь яких питань. Команда підготує до співбесіди допоможе скласти резюме і основне ви будете видялятись на ринку пошуку праці не завдяки яскравому
резюме. Проте вас буде виділяти високий рівень знань. Якщо у вас є ціль і ви небоїтесь навчання то вам сюди. От і все

О mate могу сказать, что это лучшее место для начала карьеры в сфере IT. Тут в первую очередь супер крутое комьюнити единомышленников! Учится одно удовольствие (но это не значит что легко;) ) куча практики, правильно подана теория. Вся практика подана как реальные проекты и после реализации у вас реальное портфолио на руках. Короче, кто хочет начать свой путь в ИТ сферу но не знает с чего начать — вам сюда!

Учился в Mate на Front-end направлении, могу сказать то, что подобного опыта у меня еще не было. Устроился на работу за неделю до конца курса.

То что больше всего было полезным для меня:
— Меньше теории, больше практики, теорию давали на ознакомление, а непонятные вопросы обсуждали на занятиях
— На практике не просто решали тривиальные задания, а создавали реальные проекты, которые потом не стыдно показать в своем портфолио
— Peer coder rewiew, что помогает работать над качеством кода, и учит разбираться в чужем коде
— Постоянная поддержка от HR, всегда подкидывали новые вакансии, проводили тестовые собеседование и будут продолжать на протяжении нескольких лет
— То же самое и по тех части, Коуч помогала нам с тестовыми заданиями, проверяла наши домашки, чем так же улучшала наши скилы по написанию качественного кода
— Работа в команде и конечно же хакатон
— Много классных ребят, которые помогают тебе, и создают непередаваемую атмосферу
— Английский, в том числе и с native speakers, что дает лучшую практику иностранного языка
— Постоянные мероприятия, на которых можно узнать куда развиваться дальше

Ну и как можно забыть печеньки и море фана
Это наверное было единственное место, где я учился с реальным энтузиазмом и этот experience не сравнить ни с чем.

Прошел курс Front-end. Уже на окончании курса (мы тогда подходили уже к ES6) нашел свою первую работу!

А теперь о главном. Почему я рекомендую стартонуть в IT с MateAcademy:
— ребята строят учебный план, ориентируясь на актуальные технологии, то, что нужно рынку
— помимо техчасти, студенту помогут в будущем трудоустройстве: подготовка к интервью (рус\англ), к техинтервью, подготовка СV и т.д.
— английский. Ты можешь подтянуть английский или повышать уровень выбирая занятия в любой будний день
— комьюнити. Помимо всего прочего, ты окружен единомышленниками, веселыми и очень интересными ребятами. А если посещать английский и другие мероприятия, то можно познакомиться с людьми других направлений, что тоже очень полезно
— мероприятия: нетворкинг и лекции по тем, или иным технологиям

Я очень благодарен ребятам за проделанную работу! Развивайте и развивайтесь!

Курсы в Mate academy это замечательная возможность сделать свое желание реальностью, для тех кто хочет работать в сфере IT!

Я познакомилась с замечательной командой, которая поддерживает на протяжении всего обучения и потом в течении 3-х лет. Тут вы можете получить высококвалифицированное обучение, курсы английского (speaking club) с носителем языка или просто с замечательными преподавателями, которые можно посещать на протяжении недели, поддержку, помощь в составлении резюме и прохождении собеседований, поддержку при поиске работы, а также посетить уйму интересных ивентов, познакомиться с интересными людьми и становиться профессионалами вместе. Там работают специалисты, которые знают свое дело, и любят его.

Курсы Mate academy я нашла случайно в интернете, еще до окончания обучения я нашла свою новую работу, как QA Engineer. Большое спасибо им за это!

Если вы спросите моего совета какие курсы выбрать, я отвечу, что это Mate academy! ;)

Навчання в Mate academy — це:
— невелика група і досвідчені викладачі;
— постійна мотивація до навчання;
— необмежене відвідування English speaking club;
— допомога при створенні якісного резюме;
— тестові співбесіди;
— підтримка у пошуку роботи;
— дружня атмосфера;
— доступ до всіх курсів академії протягом трьох років.

Навчання в Mate academy — це просто чудовий варіант для тих, хто хоче пов’язати своє життя з IT. Я знайшов роботу через місяць після закінчення курсу Java, але весь цей час я відчував підтримку команди Mate academy.
Я всім рекомендую саме ці курси, вони реально круті!

Хочу виділити основне. якщо ти справді прагнеш бути ІТ-шником, маєш потенціал та базу, але не вистачає сил/часу/мотивації на самоосвіту тоді «Mate academy» зможе допомогти тобі з досягненням цих цілей. Буде багато очних занять, домашки, тренуваннь, англійської, ще івенти та внутрішнеє комьюніті з уже працюючих досвідчених людей та новачків з таким же бажанням пройти це все.

Про «Mate academy» дізналася цілком випадково. Не було жодної знайомої людини, яка б тут навчалася, та й відгуків в мережі на той час теж фактично не було. Однак, вже після першого спілкування склалося позитивне враження, яке в майбутньому тільки посилювалося. Job offer отримала ще до закінчення навчання. Дякую, що допомагаєте професійно рости і змінювати життя в кращу сторону :)

Дякую друзям з Mate academy!
Викладачі справжні професіонали, навчають всьому, що потрібно для реальної роботи.
Неоціненна підготовка до співбесід і допомога в пошуку роботи!
Окремо хочу виділити навчання англійської мови. Це просто perfect :)
Дякую за індивідуальний підхід і дружне відношення.
Рекомендую всім хто думає про роботу в IT!

Очень сильные курсы. Сам проходил front-end курс и уже более полу года работаю по этому направлению. Опытные senior преподаватели, которые будут рассказывать не только о самом принципе программирования, но и обо всех нюансах в IT.

Знайшов свою першу роботу по новій спеціальності QA Engineer ще до закінчення курсів!! І це має багато про що говорити! В mate academy не працюють, а вони живуть цими курсами, завжди прислухаються до студентів та йдуть їм на зустріч.

Вже на етапі відбору проходять конкурс бажаючи поступити і не формальний як наприклад на інших курсах, а дійсно відбирають по результатам тестів і співбесід. Я одразу зрозумів, що люди відповідають за якість навчання і аби хто сюди не потрапляє, а тільки хто готовий навчатися і розвиватися. Багато інформації для самовивчення дають викладачі. Ще до початку курсів, дали список літератури, що повинен знати майбутній студент, щоб не втрачати час на самих курсах.

Викладачі вимогливі і поки ти дійсно не зрозумієш пройдену тему тебе просто так не залишать))
Також тебе готують перед співбесідами, тож просто не влаштуватися на роботу у тебя просто не залишиться шансів. Ще круто що HR тебе постійно «пинає» і допомогає у пошуку роботи, а не просто розсилає відкриті вакансії, як це також роблять на більшості курсів «ви нам заплатили, ми вас випустили, а далі робіть що хочте»! Під час навчання, керівники курсів знайшли для нас можливість попрацювати на реальному проекті, що дуже допомогало на співбесіді.

Навіть після закінчення курсів, mate academy допогає тобі розвиватися проводячи різні івенти та можливістю відвідувати інші напрями курсів які тобі подобаються.

Декількома словами можу сказати: «Якщо ти дійсно бажаєшь працювати в IT і тобі подобаються технології, то тобі однозначно сюди!»

Вже як рік я закінчив курс Front-End в команді Mate academy. Із перших уроків я зрозумів, що мене навчають професіонали із великим досвідом. Під час навчання я працював над різними цікавими проектами під керівництвом свого тренера. Багато практики, цікавих завдань і прочитаної літератури дали про себе знати. Після закінчення курсу через два тижні я отримав роботу своєї мрії.

Якщо у вас є мрія стати професійним спеціалістом в IT, навчатися в професіоналів із великим досвідом в цій сфері, вдосконалювати свої знання з англійської мови, тоді команда Mate academy саме для вас. Досвідчені тренери, чудова HR команда, яка завжди допоможе зробити правильний крок у розвитку твоєї кар’єри, чудове керівництво допоможе зробити твою мрію реальною.

Після закінчення курсу також є можливість відвідувати різні додаткові круті курси ( react, angular, algorithms та інші ), які допоможуть тобі у розвитку кар’єри.

Пошла на курсы mate academy, чисто ради интереса, разрекламировали друзья, ни на секунду не жалею. Сейчас работаю программистом и развиваюсь в IT сфере. Курсы ориентированы на то чтобы наполнить твою голову знаниями и разложить по полочкам уже имеющиеся, а старательные преподаватели не пожалеют для тебя времени объяснить сложные моменты. Нельзя не сказать ни слова про заботливую HR команду, которая поддерживает тебя 24/7.
Приятным бонусом является то, что ты даже после окончания интенсива можешь улучшать английский с носителями, посещать ивенты и просто проводить время в приятной компании.

Как тут уже писали ниже модель курсов отличается кардинально от той, которую все привыкли видеть и при условии желания учиться, совершенствоваться и работать это все принесет плоды ввиде хорошей работы очень быстро. Но на этом ребята с Mate Academy не оставляют тебя на едине и периодически интересуются о прогрессе в работе, предлагают пойти на другие курсы, по субботам проводят Tech Talks на разные полезные темы, курсы английского, в ообщем все, что бы темпы профессионального развития не снижались, а только наращивались :) По-этому если у вас не получается найти работу в IT, но есть желание учиться, получать практический опыт в разработке и стать крутым айтишником — рекомендую Mate Academy :)

Сказати, що ці курси відрізняються від інших — нічого не сказати. Їхня модель роботи заключається не в тому, щоб провести заняття, а в тому, щоб чомусь навчити і допомагати рости і ставати крутим професіоналом протягом довгого часу. Розмовні клуби з носіями мови на постійній основі — безсумнівно великий плюс до технічної частини.

Прошло уже более полу года как я отучился в Mate academy. Что хочу сказать про людей так это отличная команда ребят которые знают свое дело. Пришел к ним в академию после долгого и упорного обучения Front End-у дома, но с работой так и не получалось из-за нехватки компетенции. И эти люди в прямом смысле перешили мои руки откуда-то снизу обратно на плечи)). Мне помогли полностью структурировать те знания которые уже были научили многому новому. Работа в команде, работа над индивидуальным проектом много практики анализа и поддержки. Огромным плюсом является то, что я продолжаю там учиться даже после окончания интенсивного курса. Люди действительно переживают за твои знания и за то как у тебя идет прогресс. Большое спасибо им за это! Я очень рекомендую!

Очень рада, что нашла эти курсы. Можно смело утверждать, что они изменили мою жизнь в лучшую сторону! Закончила курс Front-End в начале лета прошлого года, через месяц нашла работу мечты, где уже год (аж не верится!) с удовольствием занимаюсь своим делом. Всем, кто интересуется ИТ-курсами, рекомендую именно Mate academy (по моей рекомендации пришла подруга, очень благодарила, что посоветовала). Индивидуальный подход к каждому, реальная помощь в трудоустройстве (составить резюме, подготовить к собеседованию), актуальные знания, которые нужны именно сейчас в той или другой области, английский несколько раз в неделю, дружественная атмосфера и крутые ребята — это все Mate academy!

Мав честь бути першим випускником цієї школи! Закінчив курс за напрямком QA. Що відрізняє Mate academy від інших шкіл це те, що вони цінують кожного студента та мають до всіх індивідуальний підхід по навчанню. Навчання можна поєднувати з роботою, навчанні в вузі та хоббі. Чудово підібраний матеріал якісно доносять до студентів висококваліфіковані викладачі. Ще великим плюсом є те, що навіть після закінчення курсу з тобою завжди на зв"язку і готові допомогти в будь-якому питанні. На заняттях завжди позитивна та робоча атмосфера, нудно не буває. Багато практичних завдань які наближені до реальних ситуацій з якими ви зіштохвнетесь спочатку на співбесіді а потім і на роботі. Дуже великий вибір додаткових занять які дозволять вам не тільки вивчити матеріал вибраного вами напрямку а й збільшити знання по іншим. Mate academy здійснила дуже великий вплив на моє перше працевлаштування в IT та подальший розвиток. Всім Дуже рекомендую дану школу!!!

Критичным моментом при выборе курсов было то, что я не был готов «отвалить» за раз крупную сумму денег, которую запрашивают курсы с более-менее нормальными отзывами. А еще никто не дает гарантий, что после прохождения ты сможешь трудоустроиться. В Mate Academy подход к обучению и трудоустройству кардинально отличается — ты не заплатишь ни копейки, пока те знания, которые дают ребята не начнут приносить тебе доход. Кроме того, в рамках контракта в течении трех лет можно (и нужно) продолжать совершенствоваться посещая без дополнительной оплаты другие курсы Mate Academy (английский, алгоритмы, qa, js...). Плюс, регулярно проводятся tech-talks и митапы со студентами прошлых выпусков. Однозначно могу советовать всем, кто только собирается начинать карьеру в айти, или хочет спрыгнуть со старого локомотива и ехать в будущее на Hyperloop))

Пошел на курс по Java — очень доволен. Работу нашел через 3 месяца. Коллектив приятный, учат хорошо. Очень радует что есть возможность посещать любые другие курсы в течении следующих 3 лет.

Сам факт того що, ще до закінчення курсу Java Developer я отримав offer в прогресивному стартапі, говорить вцілому про високу ефективність роботи команди Mate Academy. Мета цієї школи по відношенню до студентів, лише одна — їх негайне працевлаштування. На мою думку той раціональний підхід у викладанні матеріалу при якому за основу беруться виключно затребувані на ринку IT технології та техніки написання коду і являється ключовим фактором успіху даної акадамії. А підтвердженя цьому служить статистика по випускникам курсу Java Developer — працевлаштовані всі за виключенням деякількох студентів отанньої групи, які ще не закінчили навчання. Наступним ключовим фактором і на мою думку найголовнішим, є допомога у пошуку роботи а саме проведення тестових інтерв’ю, допомога в написанні резюме, складання списку актуальних вакансій і т.д. Також, бути студентом Mate Academy означає бути частиною великої IT тусовки. І останнє, після працевлаштування допомога з боку команди академії не закінчується! Є можливість прослухати всі курси (front end, algorithms — на постійній основі, React, Angular і т.д. ну і звичайно English Speaking Club що теж на постійній основі) що я в принципі і збираюсь зробити а також подальша допомога в пошуку вже кращої та більш оплачуваної роботи.

З Mate Academy я вже майже 2 роки і ось вирішив написати відгук)) Тому що це не тільки початковий курс, після якого можна почати успішну кар’єру в IT, а допомога та підтримка у професійному розвитку на протязі трьох років. Я закінчив Front-End напрямок та після цього було ще багато спеціалізованих курсів таких як Алгоритми, Full-stack, React, кожен з яких допоміг на інтерв’ю при пошуку нової компанії, а також розширив кругозір. Окремо хочу відмітити роботу засновника Роми, поради якого просто безцінні)) А також роботу HR-менеджерів Іри та Лесі, які надзвичайно професійні та водночас створюють привітну і дружелюбну атмосферу. Також з Mate Academy ви зі старту кар’єри будете учасником великого ком’юніти, де можна обмінятись досвідом. Якщо ти хочеш стати розробником чи QA і готовий працювати для цього, то Mate Academy буде чудовим вибором, щоб зробити це швидше, легше та ефективніше =)

Заканчиваю курс по QA в mate academy, оффер получила за месяц до окончания курса, что стало для меня настоящей неожиданностью. За несколько месяцев наш препод Рома и вся команда mate academy, сделали из ленивого полностью демотивированого студента, человека, который хочет и умеет учиться новому, что очень важно в IT. Каждое занятие, это огромный заряд мотивации и новых знаний. Очень зашел подход к обучению. Никаких долгих лекций по теории, вся теория оттачивается практикой, а также дедлайны, с которыми уж точно скучно не будет, интересные домашки и куча материала помимо основной теории, которая, лично мне и помогла найти ту самую работу, на которую каждый день идешь с удовольствием и желанием узнавать что-то новое.
Помимо обучения. В период поиска также очень помогла постоянная поддержка HRа Леси. На Tech Talks по выходным, спикеры реально рассказывали очень много полезных вещей, который пригодились и на собеседованиях, и в работе.

Нестандартный подход к обучению в противовес к остальным курсам. Все нацелено на результат, правда порогом входа на курс служат несколько факторов: личная мотивация, базовые знания в области, уровень английского. Может, моей группе повезло с тренером Романом, который по-совместительству является основателем этой академии и фанатом своего дела, но за месяц до окончания курсов я уже получил оффер. Помимо основного курса, есть вольное посещение английского и speaking clubs. Также грамотное сопровождение штатным HR-специалистом. На выходных — тематические Tech Talks c бывшими выпускниками, успешно развивающимися в топ компаниях и привлеченными экспертами в своей области. Возможность развиваться в разных сферах IT. Также всегда есть поддержка от бывших выпускников. Благодаря академии чувствую себя уверенно на новой работе.

Пройшов курс по Front-end в академії.
Це дійсно нова форма навчання, яка побудована на особистій мотивації. Це не те місце, де вам будуть розповідати щось біля дошки, а ви будете все конспектувати :) Тут ви не просто зможете опанувати професію своєї мрії, тут ви побачите навчання те, яким воно має бути. Після курсу ви отримаєте не тільки знання, а і вміння швидко засвоювати інформацію, що, на мою думку, є одним із найважливіших критеріїв в ІТ.
Академія постійно росте: проводяться мітапи з відомими особами в ІТ, tech talks від випускників академії, які вже є досвідченими розробниками, відкриваються нові курси. HR пострійно аналізують роботу персоналу і завжди відкриті до нових пропозицій по покращенню навчання. Так як викладачами є досвідчені розробники в відомих компаніях, подається тільки актуальна інформація (чого бракує нашій системі освіти вцілому), що також є дуже важливим. Фронтенд (та і сфера ІТ вцілому) це галузь яка дуже швидко розширюється, з’являються нові технології, а попередні перестають бути актуальними. Викладачі та комьюніті допоможуть вам «бути в темі» :)
Пишу комент і згадую, як вісім місяців тому сам шукав інформацію про академію і вагався але зараз проходжу додатковий курс по react і переконуюсь, що зробив правильний вибір :)

Обучался Ruby в Mate academy. Группа — 3 человека. Тичером был Денис. Никаких проблем с освоением материала у меня не было. Работу получил за 3 недели до окончания курсов. Если есть какие-то вопросы, HR помогают их решить в течении ближайшего времени.
Сразу стоит взять во внимание, с «0» знаний в академии делать нечего.

Mate academy это та школа программирования, которая поддерживает и помогает не только на этапе самого обучения, но и после.
Ребята заинтересованы в успехе своих студентов.

Mate academy цілком відповідають своїй назві: для мене стали справжніми друзями і помічниками. Я хотіла багато навчатися і працювати в IT. Мрія стала реальністю і після проходження курсу я виходжу на роботу. Тут ви крім постійної підримки і якісної освіти знайдете курси англійскої , в тому числі з носіями мови, постійні зустрічі і заходи на різні тематики, дуже дружнє ком’юніті. Якщо хочете поринути у сферу, тоді вам сюди.

Взял себе в команду двух человек, которые прошли обучение в Mate.Academy — уровень знаний очень высокий, в работе так же молодцы. Чувствуется, что в подготовку кадров вкладывается не только время, а еще и огромное желание сделать качественный образовательный проект.

Есть цель — тебе помогут её реализовать. Хорошая команда, которая сапортит, проводит Tech Talks, постоянно развивается, вводит новые курсы, ежедневный английский и просто хорошая атмосфера всё это будет, только есть два главных условия — хотеть стать проффесионалом и прикладывать усилия.

Академія з абсолютном новим підходом до роботи — ви нічого не втрачаєте в будь-якому випадку, а при гарних стараннях ви у вигоді. Все побудовано на взаємовигідних відносинах. Дуже крута компанія з гарними і приємними людьми. З часом ви просто інтегруєтеся в неї і люди там стають вашим життям. Це не просто пішов, вивчив програмування, а повна інтеграція у ком’юніті й ви починаєте цим жити.

Здесь действительно работа нацелена на результат. Множество разных курсов, как основных, так и вспомогательных. Главный критерий — ваша мотивация.