22 травня 2023 22:14

Тетяна Горкун, UX/UI designer

Всім привіт! Навчалась на Part- time курсі UI/UX Design.
Курс пройшла за 9 місяців, роботу знайшла за 2 тижні. На новій роботі вже пройшла випробувальний період.

Плюси:
1. Програма курсу — насичена, іноді важка для сприйняття, проте дуже цікава. Наразі не всі модулі є українською мовою, частково присутні ще російською, та по трохи бачила перекладають вже.
2. Постійна практика — кожне заняття це 1 —3 практичних завдання.
3. Тех-чеки, пробні HR інтерв’ю — величезна перевага школи, я вважаю, що команда круто допомогла підготуватись до співбесід й впевненіше почувала себе на них.
4. Завдання перевіряють кілька різних менторів й є можливість побачити різні точки зору
5. Багато додаткових плюшок для розвитку дизайн мислення, в кінці навчання навіть командні проекти з’явились, що теж є перевагою для формування портфоліо.
6. Мають додатково оплачувані курси англійської для свої студентів.

Мінуси:
1. Хотілось би мати можливість вчити курс англійською мовою, адже я з самого початку орієнтувалась на іноземну компанію.
2. Якийсь час було враження наче не вистачало менторів й вони повільно перевіряли домашки. Але потім стали перевіряти щодня й стало простіше й швидше вчитись.
3. У мене був період важкої комунікації з менторами. Я часто не розуміла їхні коментарі, доводилось перепитувала що саме вони мали на увазі, через це постійно доводилось переробляти дизайн відповідно до того ментора, який зараз перевіряє роботу. Тільки на другому проекті уже пішло навчання легше. Ментори наче почали ознайомлюватись з фідбеком один одного й бути в контексті мого проекту. З деякими менторами особисто я не змогла знайти спільної мови й навіть думала зупиняти навчання з цієї причини, бо іноді то перетворювалось на правки заради правок, що є дуже не професійно на мою суб’єктивну думку. Пізніше вони закріпили за парт тайм напрямком кілька менторів й навчання пішло значно краще.
3. Особисто мені важко було з аргументацією, круто було б якби ментори мене питали чому саме так я це зробила, а не одразу критикували зроблену роботу. Мені важко сприймалась критика, звісно психологічно тут я дуже виросла, але під час навчання мала багато супротиву, адже не зовсім розуміла й сумнівалась в експертності менторів й часто не погоджувалась з їх аргументацією, а моя також не приймалась. Доводилось маневрувати й шукати ще додаткові варіанти, які були б чимось середнім.
4. Ментори — більшість з тих з ким навчалась були колишніми студентами школи.

Мені особисто не вистачало якоїсь певної психологічної підтримки з боку школи, довелось справлятись самостійно. Адже інформації купа, навчитись сприймати фідбек менторів по іншому, ніж в попередньому досвіді — важко. Були моменти, що мене просто накривало емоціями й на тиждень — два доводилось просто відходити від навчання, й згодом повертатись трішки відновленою. Можливо це й стало частково причиною моєї як я вважаю довгої тривалості навчання.

В цілому я дуже рекомендую школу. Мій поточний роботодавець (іноземна компанія) був здивований дізнатись, що ті проекти, що я робила в школі були навчальними, а не комерційними. Я відкрито про це говорила на співбесідах й вважаю, що мені це тільки допомогло в процесі працевлаштування. Також я дуже виросла завдяки навчанню тут, як професійно, так й особистісно. Мені на роботі легко працюється після такого досвіду. Звісно мої очікування від навчання були іншими, я готова була до складнощів, та не готова була до такого формату їх подачі. Хто зна, можливо в роботі колись я ще за це в котре подякую команді Mate Academy. Та наразі я точно вдячна такому не звичайному та цінному для мене досвіду. Бажаю успіхів студентам, які тільки починають. Навчання варте всіх ваших вкладених зусиль!

Підтримали:  Nadiya Martynets