31 березня 2023 14:04

Anastasiia Bilska, Front-End Developer в Med Tech company (NDA)

Декілька місяців назад я, як і багато інших студентів та випускників mate, читала тут відгуки і не могла повірити, що може бути настільки багато позитивних вражень від навчання. Але тепер, коли я і сама «випустилась» та отримала офер, звичайно вірю :)

Адже відчула на собі — що таке якісна освіта, підтримка зі сторони менторів, тренерів, координаторів. Відчула що таке важке навчання, купа корисного матеріалу, цікаві проєкти і просто класні і позитивні люди, які оточують з усіх сторін. Навчання не було простим і з кожним днем воно ставало все складнішим. Однак воно того варте — ти отримуєш достатньо навичок і практики, щоб виконувати тестові, проходити технічні співбесіди та, звичайно, працювати. Ти ніколи не сам, поруч є твої одногрупники, які проходять через те саме, що і ти. В той же час Mate Academy завжди робить все щоб тобі допомогти із будь чим. Не знаєш як вирішити задачу — приходь на Q&A. Не зрозуміли тему — при можливості проведуть додаткову лекцію. Відчуваєш вигоряння при пошуці роботи — розкажи про це, тебе підтримають і дадуть інформацію як діяти в таких ситуаціях. Окрім очевидного потужного розвитку хард-скілів та софт-скілів, приємний бонус — англійська з дуже класними викладачами, в тому числі носіями мови.

Можна говорити про Mate дуже довго, але тільки позитивні речі. І дуже хочу подякувати всім, хто підтримував мою групу і мене особисто на цьому шляху :)

Підтримали:  Olha Sapon Nadiya Martynets