18 листопада 2022 13:23

Bohdana Nebaba, UX/UI designer в Forza FC

Привіт усім) Я закінчила парт-тайм курс по UI/UX дизайну і хочу поділитись враженнями)
Курс проходила 4,5 місяці, шукала роботу 3,5 місяці

Плюси:
1. Програма курсу, коуч Женя — просто топ, все чітко пояснювалось, дуже багато інформації, якої немає на інших курсах, багато корисних посилань, морнінг юай)
2. Культ практики, дуже багато практичних завдань
3. Наявність тех-чеків, пробних HR інтерв.ю на обох мовах
4. Можливість зустріти однодумців)
5. HR підтримка при створенні резюме, профілів на проф.платформах, підтримка координатора

Мінуси:
Та як парт-тайм курс запустився відносно недавно, і я є однією з перших виупскниць, то пишу, як це було коли я починала навчатись (кінець березня):
На таку кількість студентів не вистачало менторів, домашні завдання перевірялись довго і відповідь на своє питання також треба було трохи чекати, із-за цього процес навчання затягувався :( + технічні неполадки з відкриттям модулів
З часом це виправилось, з’явились нові ментори і процеси пішли швидше, але тоді я вже курс закінчила, тож на мене це вже мало вплинуло

Я вдячна за підтримку менторці Ануш ❤️, на жаль вона вже не викладає в мейт, але вона дуже підтримувала і не давала опустити руки, Владу за тех-чеки і поради, коментарі, які вчили мене думати, Діані i Олені за поради і підтримку❤️

Серед студентів парт-тайму я зустріла своїх mates, які мене підтримували весь час навчання і процес емплойменту, ніколи не думала, що спілкуючись на ремоуті між людьми може виникнути такий коннект❤️

Вчилась і старалась я багато, і вдень і вночі, тож хто буде йти в мейт — приготуйтесь, працювати і вміти знаходити спільну мову з різними людьми прийдеться багато 😃

Підтримали:  Yelyzaveta Prokopova Nadiya Martynets