5 листопада 2022 17:15

Taras Pavlenko, QC Engineer в SoftServe

Додам також свій відгук про Mate, закінчив курси QA на full-time, не буду писати які вони круті і чому варто вчитись у них (я також вважаю їх крутими), про це пишуть багато відгуків. Лише хочу сказати пару коментарів від себе:

-Знайшов роботу ще за два тижні до завершення навчання, це вже багато що може говорити про них (і це я був не першим хто знайшов роботу) Наразі пройшло приблизно 2 тижні від завершення курсів, роботу знайшли вже 1/3 групи (у цей час вважаю дуже хорошим показником)

-Як напевно і більшість з вас перед вибором курсів я оглядав всі курси які були на той час на ринку, читав відгуки, шукав різні відео на youtube типу «рейтинг шкіл», «де варто вчитись» і тому подібне. Мене трохи насторожувало те,що у Mate я знаходив найменше зі всіх негативних відгуків, ну і звісно знаходив коменти про те,що вони видаляють,фільтрують і таке подібне...може так воно і є)) але швидше я повірю рус.пропаганді ніж повірю у це

-Розвіяти сумніви мені допомогли люди які в коментах лишали свої контакти, з ними я спілкувався і розпитував що мене цікавило, тому хто хоче пишіть в телеграм t.me/Taras_Pavlenko відповім на питання кому це цікаво (я не агент Mate не подумайте))

-Також багато людей є які скажуть шо тільки л**хи підуть на такі курси, можна все вивчити самому або піти на курси за 10тис. буде те саме.
*Про вивчити самому повністю з вами буду згідний, зараз варіантів вивчити ох як
багато (сам пройшов курс Artsiom Rusau на Udemy) але є проблема....нема толкової
практики,роботи у команді, звісно можна самому шукати придумувати, але це як
алкогольне і безалкоголь пиво..різні планети. Ну і навчання краще іде коли є
дедлайни
* Щодо інших курсів, не буду нічого коментувати, не хочу нікого образити, і сам не
проходив, тому тут діло ваше

Вийшло трохи багато, але надіюсь відгук буде корисний вам і допоможе з вибором.
Хто дочитав до кінця...я в шокові))) молодці