29 липня 2022 12:33

Dmitry Barshay, Java Developer

Пройшов full-time курс по Java і з першої ж співбесіди отримав офер у компанію:) Я вважаю, що Mate Academy — найкращий вибір для швидкого та надійного старту в IT! І ось, чому:
По-перше, це оплата у форматі Income Sharing Agreement. Це означає як вмотивованість курсів забезпечити вам шлях у кар’єрі, так і легкість та зручність цієї оплати.
По-друге, це надзвичайна підтримка від менторів та координаторів протягом і після навчання на курсі! Коли я хоч трохи відставав по дедлайнах, мені дуже швидко приходили на допомогу ментори і допомагали уникнути блокерів. Взагалі — це максимальна залученість до успішності кожного студента і постійна взаємодія з кожним особисто. Окремо хочу відмітити підготовку до емплойменту! Окрім безлічі симуляцій технічних співбесід у вигляді тех-чеків, є ще підготовка до HR співбесід та всіх інших етапів працевлаштування. Саме завдяки цьому підходу майже всі однокурсники на моїх очах отримували офери ще до кінця курсу!!
Ну і, звісно ж, це саме наповнення курсу. Тут більшість уваги приділено саме тим задачам і технологіям, які будуть використовуватися на реальній роботі. В цілому інформація є максимально насиченою і закріплюється практикою. Після виконання практичних завдань спочатку проводиться code review однокурсниками і потім вже менторами. Щоранку перша година виділяється для виконання алгоритмічних задач, а щочетверга проводяться тех-чеки у форматі співбесіди для закріплення матеріалу. Також є по дві Q&A сесії щодня, на яких можна задавати будь-які питання і в будь-якій кількості.
Після закінчення курсу вас також будуть підтримувати та допомагати в кар’єрних питаннях!
Отже, якщо ви ще думаєте, чи варто обирати саме Mate, то рекомендую не гаяти часу і подавати заявку на вступ! ;))

Підтримали:  Olha Borovykova Nadiya Martynets