1 червня 17:59

Anton Ignatenko, Java Developer

Про мейт дізнався від свого близького друга, який навчався на курсі Front End та на моїх очах змінив своє життя. Від Бармена до Front End розробника, це як раз зівпало з моїм бажанням зробити також світч в IT сферу. На цей момент вже було трохи досвіду навчання самостійно та в декількох школах. Я зрозумів, що навчаючись самостійно,можливо досягнути результати , але це може зайняти набагато більше часу. Знаючи себе мені потрібно максимальне занурення, нікого крім Мейт кто пропонував би таку форму ,я не знайшов.
Перше питання, яке мене торбувало це ціна яку придется сплатити, якщо порахувати, то сплаючи 17 % впродовш двох років це десь близко 4000 $ що робить це навчаня досить дорогим, але з іншого боку, що таке 2 роки відносно довгої карʼери. Також вже маючи офер на руках, після співбесіди мені сказали що теоретично в мене досить високий рівень, це означає підготовка в Мейті на високому рівні. Авжеж бувають виключення, але overall все що потрібно для старту тут дають та мабуть трохи більш. Одже висновок такий, якщо хочете стартувати в IT то не пошкодуєте якщо оберете Mate
best of luck with future career!