29 грудня 2021 18:00

Alex Kovalenko, Software Engineer в EPAM

Пишу цей відгук після повної(24 місяці) виплати свого «боргу» перед Mate Academy. Коли я вчився і влаштовувався на першу роботу, ще не давали подарунків за відгук, і зараз я ні на що не претендую, тому цей відгук-подяка абсолютно чесний і непідкупний.

Скажу зразу: так, це дорого, цього не приховує академія і не буду приховувати я. Це курси не для тих хто не може зрозуміти за що такі гроші.
За цю немаленьку, в порівнянні з іншими курсами, суму я отримав хороші знання, початковий досвід, купу мотивації, менторів, підтримку(протягом навчання + 2 роки), англійську і багато іншого.

За 2 роки я встиг попрацювати в 3 компаніях, від маленької студії на 10 людей, до найбільшої компанії в Україні (на момент написання — 13500 спеціалістів). І це, в тому числі, завдяки академії.

Я хочу подякувати мейту за дуже круту можливість і підтримку на професійному шляху. Окремо подякую Лесі, яка підтримувала мене навіть сильно після завершення курсу. І звичайно величезна подяка Міші, перший ментор — це як перша вчителька, він не забувається.

Mate — це ❤️