17 грудня 2021 21:38

Denys Mandryk, UI/UX Designer в CIGen

Ну що ж мейтс, прийшов час написати щось цікаве. Але насправді важко придумати щось оригінальне, бо нижче все вже давно було описано і сказано до мене. Це чудова академія, з прекрасними молодими, відкритими та простими в комунікації людьми. Більшість групи як і говорили влаштовуються на роботу до закінчення навчання — це правда. Взагалі то все що говорять ментори, координатори, кофаундери Мейт і всі-всі є правда, і це мені сподобалось. Скрізь щирість, почуття гумору, відвертість і простота. Ти навчаєшся з захопленням і чекаєш нових викликів. Тебе вчать не тільки технічним скілам за твоїм напрямком, ти розвиваєшся і зростаєш як людина, як особистість. Ти вчишся сприймати критику, і адекватно реагувати на неї. Ти вчишся комунікувати з великою кількістю нових людей і знаходити спільну мову. Ти вчишся приймати рішення, аргументувати свої дії і тд. Для тих хто тільки починає — це буде нелегко, і це теж говорять, і це теж правда. Але nothing comes easy. Якщо робиш все по програмі, і намагаєшся бути щодня кращим ніж вчора — то все вийде без сумніву.

Після закінчення навчання ти починаєш сумувати за тими прекрасними ребятами, з якими провів стільки часу разом і занурився у навчання. Але це ще не все. Після завершення курсу, 2 роки всі разом, всі на зв’язку, і якщо треба допомога — двері відкриті, ну і + англійська теж безкоштовна, і теж з класними тічерами )) Загалом вся інформація про академію скрізь у відкритому доступі. Я лиш хочу підтвердити той факт, що вони дійсно круті і все.

Це цікавий життєвий челенж. Я повністю рекомендую Мейт, спасибі Ані, Ромі та Максу що створили Мейт. І я дуже вдячний всім, хто мені допоміг втілити мої цілі та мрії в реальність. Женя, Ануш, Влад, Настя, Маша — вам окремо дякую за вашу допомогу і постійну підтримку. Ви круті. Ви класні. Ви молодці :)