30 листопада 2021 19:28

Mykola Sokol QA Engineer, QA Engineer в SoftServe

Про Mate academy дізнався зовсім випадково від знайомого айтішника, на той момент стояло питання кому довіритись щоб отримати знання та знайти роботу. Питання в сумі за навчання як таке не стояло тому що головне це було отримати релевантні знання, але програма в Мейті построєна таким чином що ти платиш лише тоді коли отримаєш роботу, тому це підкупило в двойні. Перший етап це вступ в Мейт для цього також потрібно мати певний бекграунд. Для початку треба пройти курс SQL, після якого ти здаєш екзамен, а далі проходиш інтервю, де тобі також дається завдання та перевіряється твій рівень англійської бо для ай-ті сфери це маст хев. Після вдалого проходження цих етапів мене прийняли на курси тривалістю 3 місяці. За цей період я отримав неоцінений досвід, який супроводжувався постійною підтримкою менторів, які розжовували всі твої проблеми які ти не міг вирішити. Кожного дня ти матимеш практику яка буде поглиблювати твої знання та надавати тобі впевненості. Кінцевий етап це працевлаштування тут тобі допомагають створювати відповідні акаунти для працевлаштування та надають цінні поради як поводити себе на інтервю. Тобто на цьому тернистому шляху ти завжди можеш покластись на команду Mate academy. Я отримав роботу всього за 10 днів від початку пошуку, тому навчання в Мейт цього варте. Хочу подякувати своїм наставникам за допомогу на всіх етапах, а саме : Ярославу Костенку, Олександрі Пасенченко, Тані Бойко, Насті Можаровській, Ігорю Олійнику та Марії Терновській ви круті мій офер це і ваша заслуга)