31 жовтня 2021 0:49

Юра Вовк, Front-end developer

Хочу поділитися своїм досвідом з цих курсів і додатково розказати те як меньше заплатити почавши ці курси))

Отже, коротко про мої враження після двох років роботи з того моменту як закінчив їх. Дуже задоволений тим, що навчився у них. Тому, що коли виконую задачі на роботі чи проводжу співбесіди, видно на скільки велика різниця між самоучками чи людьми з інших платформ і курсів та нашими студентами. Основна відмінність це вміння вирішувати задачу, а не тільки гарно писати код.

Про страхи, контракт з цими курсами і відсотки. Після того, як залишав свої відгуки, спілкувався з людьми які хочуть почати в ІТ і думають про Mate academy. І більшість питань співпадають, це чи не буде проблем з контрактом чи варті курси того і подібні хвилювання. Маю вас запевнити, що це найкращий варіант, про який я зараз знаю з вибору курсів.

І на останок, про те як же можна зекономити і заплатити меньше за обраний вами курс.
Це власне їхня крута реферальна програма.
Трохи детальніше про неї.
Власне потрібно зареєструватися по реферальному посиланню, його прикріпляю нижче.
В програми є два варіанти, це отримати 1000 гривень після початку навчання на фултаймі.
І другий варіант, це отримати 10% знижки після оплати навчання у вечірньому форматі.
В цьому варіанті я отримую 10% з вартості ваших оплачених курсів. І від вам з них 3%. Тобто в сумі ви можете отримати знижку 13% від оплачуваної вами суми.

Ось, власне, посилання — mate.academy/?code=30268

Якщо хочете більше дізнатися про курси, досвід чи реферальну програму ось мої контакти — [email protected] та +380959257645
Буду радий з вами поділитися інфою, бо дуже вдячний Mate Academy за те, що вони роблять!