5 жовтня 2021 14:02

Valeria Yaskevych, Software Developer в Tourmo

Своїм моральним обов’язком вважаю написати відгук на компанію тут, адже вони допомогли мені працевлаштуватися без будь-якого комерційного досвіду в круту продуктову компанію. Моя команда складалася з людей, які максимально зарядженні тим, що вони роблять і націлених на працевлаштування кожного студента. Ментори і координатори тут не дадуть видихнути, поки кожна деталь програми не буде працювати належним чином і виглядатиме як слід. Вчитися тут на full-time frontend курсі це не просто, але, то, напевно, було моїм ліпшим рішенням до цього часу. Часом було враження, що куди так квапитися, дедлайни надто тісні і на таски йде увесь вільний час. Зараз же я розумію, що умови, в які ми були поставлені є найбільш схожими до реальних робочих умов — і це круто, що ще на етапі навчання можна зрозуміти як проходить робочий процес і до яких умов потрібно бути готовим.
Загалом, мій досвід був дуже позитивним. Дуже за це вдячна! Вкрай рекомендую зважитися на навчання тут, якщо ще маєте якісь сумніви. Бажаю кожному успіхів, а команді зростання і ще більшого натхнення!