15 серпня 2021 20:38

Vladyslav Honchar, QA Engineer

Всім привіт) Якщо ти не знаєш чим хочеш займатися в цьому житті, в тебе є 3 вибори — я вибрав IT) Чому? Бікоз класне ком’юніті з адекватними людьми, відношення як до людини, гідна з/п, можливості дл розвитку. Щоб ввійти в IT потрібно трохи попрацювати над собою це ні для кого не секрет) Тому на цьому етапі повстає вибір: самостійне навчання ( в кращому випадку пів року, без гарантії працевлаштування) або ж звернутися до професіоналів ( тобто до Mate Academy ). Чесно кажучи, в мене самого були побоювання щодо надійності курсів, але вивчивши пропозиції на ринку, відгуки на цьому ж dou та саме головне — кількість практики (які пропонують різні курси), вибір було вже зроблено і я про нього не пожалкував) Ні, курси це не лотерейний квиток в твоє безбідне майбутнє, навпаки, це шанс проявити себе та покращити свою навички в багатьох сферах. І Mate Academy дає таку можливість, можливість реалізувати свій потенціал. Так, навчання не з дешевих, але і продукт повністю йому відповідає. Вас чекає: вступний екзамен, інтерв’ю, лекції тренера, мітінги з менторами, можливість відвідувати заняття з англійської, перевірка ваших знань і ще багато чого цікавого, в що були вкладені буквально тисячі годин роботи. Про підтримку та допомогу в навчанні, я вже навіть і не кажу. Особисто я, отримав перший офер на 3 день пошуку роботи, в моєму розумінні це результат роботи не тільки моєї, але й тієї системи, яку пропонує Mate. Якщо коротко, це саме той знак, на який ви можливо чекали — вступайте в Mate Academy)