13 серпня 2021 16:53
Ще 3 місяці тому я працював кухарем і лише мріяв про карєру в IT. На щастя я знайшов Mate Academy але спочатку були сумніви тому що всі відгуки які я читав були позитивні І ось після декількох днів пошуку негативних відгуків я всеж таки вирішив ризикнути і спробувати подати заявку на навчання. Мені пощастило пройти відбір з першого разу і 24 травня я почав своє начання за напрямом Frontend full time. Навчання було дуже цікаве кожного дня ми вивчали щось нове ну і звичайно це все закріплялось безкінечною кількістю практики. Всього за 2 з половиною місяці навчання 20 студентів з 50 які були в моїй групі отримали вже свої офери. Тому якщо ти читаєш цей відгук і думаєш як і я раніше, що тут відгуки накручені то ось мій телеграм можеш написати і перевірити що я не бот))) t.me/Bishko
Велике дякую моїм менторам а саме: Юрові, Артему, Данилу, Вові, Альоні. І також дякую Наді за таку хорошу підготовку до емплойменту.
Дуже радий що мав змогу тут навчатись і буду сумувати за групою і щоденними заняттями)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.