10 серпня 2021 11:31

Anatoliy Dolinskiy, frontend react developer в Flawless MLM

Всім хелоу) Надіюсь цей відгук допоможе комусь хто ще підбирає для себе навчальні курси.
Моя історія фронтенду почалась з самостійного ознайомлення з сайту learn.javascript і
відеороликів на ютубі. Паралельно я працював і ось таке вивчення навчанням назвати тяжко.
Неструктурована інформація і приділяння цьому мало часу, це те з чим складну технологію не
освоїш.

За кілька місяців я зрозумів що час йде, а знань і вмінь так майже і не додалось.
Вирішив піти з роботи і почати вивчати на повний день. При виборі курсів було кілька
варіантів, але глянувши відгуки про мейт спочатку було дуже дивно від такої кількості надто
позитивних відгуків, але ознайомившись далі з інформацією в інтернеті
(інтервью засновників, дні відкритих дверей в мейті, і інтервью випускниці) я
захотів потрапити саме на ці курси. Пройшовши безкоштовний базовий блок по javascript
на сайті, я зрозумів наскільки якісний матеріал. Пройшов тестове завдання, але інтервью
не пройшов через слабку англійську. Але курси мені вже подобались. Придбав підписку part
time і підписку на англійську.

На навчання фронтенду витрачав по 8-9 годин кожного дня, інколи на вихідні поменше
(5-6 годин) І маючи супер підтримку від команди мейт і завзятість через трохи більше
чим два місяці маю оффер на позицію frontend react developer.
З того що ще хочеться сказати, на сайті мейт є слова «20% теорії, 80% практики» , я
спочатку подумав чергова гучна фразочка як і на всіх сайтах з курсаим. Але насправді
це і є основа навчання яка тут і працює. Навчаєшся ти не коли переглядаєш теорію чи
читаєш документацію, а коли пишеш і переписуєш код. Тому вивчення тут таке швидке через
постійну і значну практику, і на виході ти хоч і не маючи комерційного досвіду маєш велику
кількість практики яку видно в твойому написанні коду)

Якщо підсумувати як відбувається навчання part time
— дивишся відео з теорією
— ознайомлюєшся з додатковими джерелами (вони є під багатьма темами)
— по темі робиш алгоритмічні задачі і задачі на освоєння теорії на сайті
— в темах далі завдання на гітхабі, пишеш код по задачі і викладуєш на гітхаб
— ментори перевіряють код і дають дуже класний фідбек. Що треба змінити, переробити чи
доробити (навіть по стилю коду чи неймінгу, на що багато які новачки, як і я на початку,
забивають 😁)
— якщо виникають запитання по теорії чи по завданнях можна писати в чат де швидко
відповідають або ж ментори або ж допомагають самі учні з групи)
— якщо хочеться більш детально щось прояснити регулярно проходять зізвони з менторами
— при проходженні 70 —80% якогось advanced блоку починаєш ходити на тех чеки. Це онлайн зустрічі з
ментором, але вже ментор задає запитання. (дуже крутецька підготовка до тех співбесіди)
— пройшовши значну частину всього курсу починається підготовка до пошуку роботи. На цьому
етапі допомагають створити класне резюме, супровідний лист і підготувати робочі профілі
— далі підготовка до нетехнічних співбесід. Поради щодо запитань які там задають.
— Ну і якщо під час пошуку роботи виникають додаткові запитання Леся і Даша (Support and
Career Friend) дадуть поради і підскажуть що потрібно.
— І після цього всього оффер))

І курси від мейт я певно не втомлюсь рекомендувати постійно всім своїм знайомим.
Та й такий суперський старт в IT я ніколи не забуду. Це
дуже круто що є курси з реальним результатом.
Окремо велике дякую Владу, Володимиру, Миколі, Лесі і Даші за те що робите
крутецьким і супер продуктивним навчання і пошук роботи 👍😊))
І якщо комусь здалось що відгук написаний ботом
(мені до навчання в мейт багато відгуків такими здавались 😄) можете написати мені в інстаграм, підскажу можливо по курсу щось 😉 @tolik_dolinskiy

Підтримали:  Max Lysak Nadiya Martynets Lesia Khyzhniak